Új hozzászólás Aktív témák

  • l.skywalker

    Topikgazda

    válasz mike1334 #171239 üzenetére

    Szerintem a What Remains of Edit Finch egy baromi jó játék, de tény, hogy az igényeink mások.

    (#171245) bandi0000: Egyáltalán nem olyan mint a Real - Barca szerintem. A globális és főleg a hungarokatalánok és hungaromadridisták rajongásán túl az ott az igazi katalánoknak és a madridistáknak hagyomány. Azért az mégis csak a szívhez áll közelebb, mint egy videójáték.

    Ez úgy általában mindenkinek, aki érintett a témában:
    Egyébként pedig csak azért lett ebből ekkora háború, mert az átlag user szintjén nem elérhető mind a 3 konzol, az ár miatt. Szerintem ha 10ezer forintért lehetne megkapni a hardvereket és mindenkinek lenne otthon mindháromból egy, akkor a tapasztalatainkat osztanánk meg egymással, nem pedig védenénk a saját választásunkat úgy, mintha az adott oldal marketingesei lennénk és kaparnunk kéne a részesedésért. Sose értettem ezt, hogy mit kell védeni vagy gyalázni.
    Megvettem tetszik, használom és jónapot. Másikra nincs pénzem. Ha te azt vetted és neked azt tetszik, legyél vele boldog.

    Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Új hozzászólás Aktív témák