Új hozzászólás Aktív témák

  • Onderon

    senior tag

    válasz Palee17 #9632 üzenetére

    mert tuti elcsesznek valamit, ahogyan mindig, és reklamálni sem tudok, mert 15mbitnél 5mbit a garantált, elhajtanak a bánatba. és hiába mondom, hogy eddig 8mbittel ment, pont nem érdekli őket, garantált megvan, kész. plusz mivel iptv-m is van, ráfogják arra, hülyének néznek kapásból, amit félig megértek, biztos sok az okoskodó béna ügyfél, de elébe akartam menni a dolgoknak, hogy ne kelljen utána napokig órákig magyaráznom az igazamat. végülis mindegy, mert mint kiderült hiába mondta a csaj 100%-ra hogy mehet a 15mbit, visszadobták hogy nem. épp csak felhívni felejtettek el, én meg vártam. ők ráérnek, nekem viszont ketyeg a megemelkedett hűségidő nélküli havidíjam.

    a konfigolás lehetett akkor amit a második szervízes csinált az új routerrel. csak nem értem miért tűnt úgy, mintha ez valami érdekes újdonság lenne a számára. azt sem értem az első csávónak ez miért nem jutott eszébe, 1-2mbites volt a netem 8 helyett egyik napról a másikra. mindegy. legalább mókás volt, a fél szerverparkot újraindították miattam, ezúton is bocs azoktól, akiknek emiatt nem volt nete 20-30 percig :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák