Új hozzászólás Aktív témák

  • brazos

    senior tag

    válasz Kekmen #129221 üzenetére

    kekmen:...vagy bármilyen nappaliba, hálóba tervezett ilyen eszközt, amiben ventilátor van...
    Pl. a Panasonic Diga sorozatú dvd írókban már régóta van ventilátor, és mégsem hallom a hangját.....a merevlemezesekben ilyen nagy van gyárilag. Azután pl. az Intel Nuc-okban is van rendes ventis hűtés, lásd ezt az intel nuc alaplapot.
    Szóval vannak ilyen cuccok, csak éppen nem a legolcsóbb, legszarabb kínai boxokat kell megvenni, dehát a T-sek igencsak mellé lőttek ezzel az android-os olcsó kínai boxal. Amúgy vittem én már vissza garanciális routert is azért, mert tűzforró volt, pl. smc széria egyes darabjai, és a cserébe kapott router is ugyanazt produkálta, reklamálásra visszaadták a pénzt, vettem egy normálisat, az meg csodák csodája nem melegedett, csak éppen langyos volt a doboza, igaz, a hűtésre szolgáló rések rendesen ki is volta vágva rajta. Nem úgy mint annak idején a T-által adott adsl modemeknél, ahol a szellőző rések eleve ki sem voltak vágva!!! -- utólag kellett otthon kézzel kivagdosni azokat, és mindjárt nem melegedett a cucc, mert volt hol eltávozzon a boxba megszorult meleg levegő!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák