Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oxox

    addikt

    válasz Eyesis #44420 üzenetére

    grat-grat :DDD

    mas...tegnap DPetivel ismet regi fenyunken tundokoltunk, igazsag szerint egy olyan buktank volt, ahol a mi hibank volt (igy utolag is koszi a jatekot....es varom a javitott dropjaidat). Legmokasabb az volt mikor dupla zerg ellenfelet kaptunk, es mondtam Petinek a jatek elejen, hogy orulnek ha rusholnanak (altalaban az instant win nekunk)....scout, egyiknel korai pool (10-12), masiknal ecozas ezerrel, de 17-18nal se volt meg exp sehol. Kisvartatva scout mutatta a megindulo lingeket, masiknal exp sehol...

    DPeti varta a lingeket, mire megjelent a creep a feljaronk aljaba (nekem phonix cancel, void ordered), Petinek meg vartuk a tankjat mint a messiast...lentrol crawlerekkel karmolasszott minket (lufi adott visiont), vegul a tankok elvettek a kedvuket, kiexpeltunk, mire a lingek beszaladtak, mindket main sentryvel fogva, majd egy ellentamadas atment rajtuk mint kes a vajon.....ill. meg ket jatekban volt ket megemlitendo sentry mikrom (reszemrol), ill. DPeti durvan tolta a tank+marine kombot. Az egyik sentry akcional dupla frontot fogtam meg ff-el :DDD gondolom csak pislogtak mint hal a szatyorba :B mikor a tankok nullaztak a ket sereget

    [ Szerkesztve ]

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés