Új hozzászólás Aktív témák

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz VinoRosso #4310 üzenetére

    A játékfejlesztőket nem hiszem, hogy érdemes szidni, ők tudják, hogy a GPU-s PhysX zárt, így nem építhetik be a játékmenetbe.
    Azt a két játékot azért hoztam fel, mert a legjobb fizikával rendelkeznek, mely reálisan beleszól a teljes játék egészébe, így nem csak látványelem. Amíg ilyet nem látok más API-tól, vagy GPU gyorsítással addig nincs miről beszélni.
    Az API meg csak akkor ér valamit, ha ki is használják a tudását a fejlesztők. :)

    cwn: Nekem két évig volt HD 3850 CF-em. Ebből csak azt tudom alátámasztani, hogy az ablak módban nem működik. Ja igen fogyaszt is. De nyilván a fogyasztás a többletteljesítmény velejárója. :)

    rocket: Nézd át a számokat vagy a híreket. Az IT Cafe és a HWSW is leírta, hogy az AMD két negyedéve nyereséges üzemi szinten. A GF veszteségei húzzák le az eredményeket. :) Amúgy mi mással tudna nyereséget termelni, mint hogy eladják a termékeket.

    RI/OS: Azt a játékot mi is próbálgattuk. Minden konfiggal összeszarja magát. Rosszul van megírva. Ezért nem szerepel a tesztekben. A Crysisnál is rosszabban lőtték be a fejlesztők a technikát.

    [ Szerkesztve ]

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Új hozzászólás Aktív témák