Új hozzászólás Aktív témák

  • HW Junkie

    tag

    Vicces, hogy a konkrét teljesítményt méltatják már sokan úgy mint tessellation gyorsabb lesz mint a radeonon stb. Nem csak itt, más forumokon is. Érdekelne honnan az infó mert végleges piacra szánt model úgy tudom, hogy nem csak hogy nem lett még bemutatva és tesztelésre kiadva senkinek de még csak nem is létezik. :(((

    Nekem az a benyomásom, hogy bár 2009 nyarán okostóni vezérgizgaz az nvidianál még ott tartott, hogy őket nem érdekli a DX11, az nekik nem kell, végül feltételezhetően meglátván az új radeon sorozat sikerét úgy nvidiásan meggondolták magukat (DX10.1 sem kellett nekik aztán büszkén verték a mellüket amikor nagynehezen összehozták). :C

    Ez azt jelenti hogy 2009 nyara óta újra tervezhették az egész fermi architektúrát a DX11 miatt tehát ezért késik ennyit. A native DX11 API hiányában el sem tudom képzelni hogy fogja verni a radeont DX11-ben.

    A sunyi arrogáns parasztság csúcsának tartom amit művelnek NV-ék, ahogy sötétben tartják a vásárolni vágyó lekes fan-okat, se ár se valódi megjelenés dátum se tesztek se semmi. :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák