Új hozzászólás Aktív témák

  • carl18

    addikt

    Azért ha a új nvidia széria hozza a szokásos fejlődést szerintem mindenki örülni fog.
    Ha a GTX 2050 tudja a 1060 szinjét, igen jó ár-érték arányú kártya lesz.
    GTX 2080 meg gondolom megkapja a 16 gb videóramot :))

    De a játék iparhoz hozzá szolva, én megmondom ősszintén manapság nem is már a grafikával ha nem hogy nincs érdembeli előrelépés azon kívül. Már elég bika processzorok vannak piacon, I7-8700K Ryzen 7 1800X
    Általában a processzorok ki sincsenek használva, de ha egy játék sokat használ az meg az optimalizálatlanság vagy a denuvo védelem tesz keresztbe. :U

    Én például régóta vágyok egy olyan játékra ahol rombolható a környezett. De úgy tényleg isten igazából, például a GTA 5 is hiába javult tovább grafikába úgy maga a játékban semmi újdonság nincs. Azért a GTA IV hiába rondább mint a 5, én mennyit kocsikáztam a GTA 4-ben ( Nagy részt a fizika miatt)
    GTA 4-ben imádom nézni ahogy a kocsi csúszik, fizikai dolgozik. Ha egy ember előttük igazán jól össze van rakva, de a harc rendszer is sokkal reálisabb. De manapság Grafikával akarnak mindent eladni :U

    Hiába van itt a DX 12 is mikor én nem igazán látok semmi előrelépést, játékok nagy része konzolport.

    Ja és az nem fair hogy egy komolyabb hardvert csak úgy tudnak kihasználni ha a játék optimalizálatlan....
    A másik hogy játékban a generált világ reagáljon a történésekre. Például az a Durva a Watch dogs 2 tett ebbe az irányba egy lépést, ha történik egy baleset jön a rendőr a helyszínre stb.

    Hiába lesz itt 4K 8K fejlődjön már a fizika is, milyen durva volna egy játékban hogy volna egy város és az amit leromboltál nem spawnolodik újra. Előbb úgy is elérünk egy határt grafikába, azért már jelenleg elég durva milyen grafikákat összehoznak.

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

Új hozzászólás Aktív témák