Új hozzászólás Aktív témák

  • SztiviVander

    őstag

    Az komoly hogy le akarják/fogják tiltani a kártyákat? És ha a TV-m alapból tudja a T2-t vagy csak szimplán nem ilyen legócskább ingyenes box-al akarom nézni hanem mondjuk egy komolyabb amiko-val akkor miért tiltják le a kártyát? Kommunikáció nulla. Baromira meg sem kérdezték akarok-e boxot, tudja-e a tv-m, stb, csak beállított a postás ezzel a foshalommal. És majd én küldözgessem vissza nekik 2-3e Ft-ért ha szólok hogy kösz de nem kell?! Ahogy Hadházy mondta: "meg a lónak a f*szát". Mellesleg ez a box nem tudom mifajta kutya, de olyanok a filmek rajta alapból mint mikor a tv-n bekapcsolom maximumra a truemotion-t (vagy mi a tököm a neve, nem használom mert borzalmas lesz tőle minden film), nekem ez így konkrétan nézhetetlen. Ja és nincs timeshift, az usb csak dísz rajta ahogy az ethernet is. Egyelőre. Mert gondolom lesz bőr a pofájukon a timeshift lehetőségéért is plusz pénzt kérni, mikor a tv vagy bármelyik másik box ingyen is tudja. Vicc... Ja és mellesleg nekem előre fizetős a cucc, mit csinálnak ha szimplán nem töltöm fel többet a kártyát? :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák