Új hozzászólás Aktív témák

  • sityupityu

    Topikgazda

    válasz FeniX- #76876 üzenetére

    Hát, ha hiszed ha nem én egyszer pont a szimering miatt nem tudtam megcsinálni egy ilyen telót. De még a szerelő ismerőseim sem. Mint mondtam tök érdekes, hogy ezek a bws-ek jó pár fajta telóval jöttek ki. Kívülről sokszor nehéz különbséget tenni közöttük, sokszor egészen minimális eltérések vannak csak. Tehát volt nálam egyszer egy olyan bws, hogy sehonnan sem lehetett hozzá szimeringet rendelni. Bármilyen hihetetlen, de tényleg ez volt. Vagy öten kutakodtunk mindenhol (ide értve a kínai oldalakat is) de sehol sem lehetett találni. Teljesen belepasszoló nem volt. Tudom hogy hülyén hangzik, de ez volt. Azt kiderítette az egyik cimborám, hogy ezeket a bizonyos szárakat amibe nem találtunk szimeringet, anno az olaszok még valami downhill kerékpárba is szerelték. :F Ezt amúgy más forrás is megerősíttet nekem. De ugye ez több mint 20 éve volt, és azóta teljesen megszűntek, kivonták őket. Amúgy jó eséllyel abba a bws-be nem is az volt a gyári teló, hanem utólag rakhatták bele. Na mindegy, kuka lett.

    --albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

Új hozzászólás Aktív témák