Új hozzászólás Aktív témák

  • Gino20

    őstag

    válasz BBéci #1507 üzenetére

    Igen, ezt sajnos Én is olvastam, de nem nagyon fogok tudni mit tenni. A Monitor Audio MRW10-et ha el is adnám (szettben rendeltem), akkor is minimum ~150 ezret rá kellene fizetnem egy pl általad ajánlott ládára. Ez sajnos esélytelen, hogy beleférjen a keretbe. Sajnos már így is túlszaladtam az eredeti elképzelésen plusz az egyéb költségeket is kicsit kevesebbre kalkuláltam. Állványt gondoltam majd ,,túrok" arpón, avx-en, de nem találok semmit. Kábel esetén is kicsit kevesebbet gondoltam (nem csináltam pontosabb ,,felmérést" csak saccoltam a gondolatbéli hosszakat, stb), de persze ezek nyilván olyan dolgok, amiket meg kell oldani szóval nem sírni akarok :) hanem akár kérnék is ajánlást a front részre a sztereó zenehallgatás céljából. Ezen oldalon csak ~7m kábel kell, így ha van javasolt mondjuk 5e Ft-ig a Premium silver helyett, akkor az érdekelne.

    Amúgy 10m feletti SUB kábel esetén mi történhet? Határozott minőségi romlás, ami még a jelenlegi ,,bot" fülemmel is tapasztalható lesz? vagy valami egyébre gondolsz?

    Köszönöm a válaszod :R

Új hozzászólás Aktív témák