Új hozzászólás Aktív témák

  • m3ss

    veterán

    mennyire igaza volt aelodnak, ennek az egesz sportnak a kajalas a nehez resze.
    elismeresem annak, aki egesz evben tudja tolni ezt a 3-4e+ kcalt, feherje dus kajakkal. brutal ez hogy allandoan tele a gyomrom azt erzem. jumbo is olyan szinten eltelit, hogy utana orakig nem vagyok ehes. mult heten melo miatt 2-3x is koran keltem es 5-6 orat aludtam, hat ilyenkor meg durvabb ha felborul a bioritmus, egyaltalan nem kivanok ennyi kajat. amugy nem voltam kivizsgalason meg, de bizonyos tejtermekektol felpuffadtam, ezert elkezdtem laktozmentes tejet meg tejfolt fogyasztani mar jo ideje, lehet hogy a jumbo tejsavojara is rosszul reagalnek? naon durvan el vagyok telitodve tole...raadasul ugye kreatin miatt erdemes betolni a napi 220grammot/900 kcalt hogy meglegyen a 3.5 g kreatain legalabb...amiota minimalis cukrot eszek azota az edes cuccok se csusznak, ez sem segit a kcal pluszon.

    nem leszek naon egyutterzo az elhizott emberekkel ezutan, rendesen meg kell dolgozni azert a plusz sulyert. most is itt a hutoben a jo kis gyumolcsleves, zoldsegleves. legszivesebben azt ennek reggelire keves kcal, minimalis feherje tartalommal...de nem lehet :N :DDD
    viszont a magvak delutani zabalasa jo otlet volt, azokat tudom enni :K

    holnap megjonnek az allithato sulyzoim is :K

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

Új hozzászólás Aktív témák