Új hozzászólás Aktív témák

  • Angel2014

    addikt

    válasz Janaboy #167526 üzenetére

    Ez nagyon gatya.. ez mindenre jó csak fejlődni nem ,de a fogyáshoz ennyi kenyér, sajt . vaj, majonéz, kókuszgolyó és társai felejtős. és tudod mi a gáz még? A fehérje ekkora súllyal nincs több 100g sem. A rost szinte nulla.

    Ezt az edzést meg akkor alkalmazzák ha csalni akarnak a kardió idővel,és az állóképesség fogyás kombót együtt alkalmazzák. De amikor meghúzzák a felpörgető időt, ott számít a a magas pulzusszám is szóval az sem mindegy meddig tekered fel. Ekkora súlynak a futás sem tesz jót a térdeknek.

    A kalória lehet magasabb pl 2400 de én edzés mellett nem számoltam, viszont a ch szinte lehoznám nullára amannyire csak bírod.

    Reggel zab fehérjével és gyümölccsel.
    Tízórai 3 főtt tojás 15-20 dkg sonkával és uborka pl.
    Ebéd rízs de a bulgur mégjobb és 30dkg párolt csirkemell saláta, vagy uborka, paradicsom, vagy brokkoli
    Tízórai 30dkg csirkemell valamivel amit fent írtam.
    Este zsírszegény túró fehérjével 2kanál joghurttal pici édesítővel.

    4 liter víz minden nap.

    Na ennek add össze a kalóriáját, a fehérjét, a szénhidrátot, és a rostot is. Én ezt ettem de még 2x ittam fehérjét shakerben és a reggeli kimaradt ott éhgyomorra edzettem. 136 kilót fogytam.

    Nézd wood is igy készítette a napi ételét..Ő párolta egy sűtőzacskóba pici vizzel az egészet sózta borsozta.

    [ Szerkesztve ]

    Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

Új hozzászólás Aktív témák