Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz tomcica #9955 üzenetére

    Igen, ezt tudom, versenysportban tevékenykedtem 12 évig, csak épp röplabdáztam, nem futottam komolyan (alapozáskor nyomtuk mindig, nyáron). Jelenleg torna erőgyakorlatokat tanulok gyűrűn, talajon, illetve nyújtón (legalábbis olyasmi rúdon). Hívhatnám street workoutnak, de nem az, erőedzés, nem látványsport. Csináltam amúgy kettlebelltől elkezdve mindent, amikor abbahagytam a versenyzést, aztán megállapodtam ennél. Nagy futó sose voltam, felmérők előtt szoktam 1-2 hónapot rendszeresen futni, amúgy csak hetente-kéthetente 1-2 alkalommal futok, mikor hogy. Az előzetes felmérőn 7:57-et futottam szerdán, decemberig ezt a múlt félévi 7:30-ra szeretném feltornászni, ennél gyorsabb válogatott koromban se voltam soha, hosszú távon meg 5-5:30-as km-ekkel voltam/vagyok képes haladni, épp mikor milyen formában vagyok. Ez nekem csak kiegészítés, nem elsődleges, így nem is fektetek nagy hangsúlyt rá, a 115 kilómmal meg a 195 centimmel amúgy se vagyok futó alkat (mondjuk közelebb vagyok hozzá, mint a szertornához). Annyira azért igen, hogy a max pontot jelentő 7:30 meglegyen. :)

Új hozzászólás Aktív témák