Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz danielsz #58892 üzenetére

    Felülről nem szűkebb a shield, csak oldalról. Nekem szűk, de magas a lábfejem, így pont jó. Szélesebb lábfejjel okoz gondot. Szellőzése sem ugyanaz, érezhetően melegebb, mint a sima pega, nyáron szerintem emiatt használhatatlan. Ez kimondottan a hideg, nedves, locspocs időre van, mint a ilyen most van. Felénk 2 hónapja majd minden nap esik, fel van ázva minden, tócsák mindenhol, futok konkrétan esőben is néha, közben a hőmérséklet olyan 0-10 között szór. Ez az ideális felhasználási módja, még egyszer sem volt nedves a zoknim benne, pedig átcaplatok mindenen, kívülről borzalom, hogy néz ki, és fázni sem fázott benne a lábam még soha. Imádom. De nyáron, meleg, esős időben nem hordanám.

    Vertigo: Nekem majdnem az összes hosszú ujjas felsőmön van olyan hosszabbítása az ujjnak, amibe a kézfejedet is belehúzhatod (szokott lenni a hüvelykujjnak is egy lyuk. Érdemes ilyet venni, ez nekem a szokásos 0-1-2 fokig elég szokott lenni. Ennél hidegebbre kell csak kesztyű, de olyankor amúgy sem szívesen megyek ki.

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák