Új hozzászólás Aktív témák

  • zolikaDB

    veterán

    Köszönöm mindenkinek a tanácsokat!
    Egyelőre annyiban maradtam magammal, hogy elkezdem a legszükségesebbet összeszedni:
    - vettem egy sapkát, a fejem fázós, sok haj sincs már rajta, amit mutatattam, az nem csúszott fel, nem kellett egy ujjal sem hozzányúlni menet közben, és nagyon kellemes volt az érzet, a viselet - ez jó lesz akkor
    - megvettem ezt a pólót, vagy mit.
    Ahogy mondjátok, eleinte fáztam picit, de mire lement az első km, minden rendben volt, nagyon tetszik, h belebújtatható a kezem feje. És elsőre fura volt, de tényleg elvezette az izzadságot, a pulóver hátán látható volt.
    Akkor ez most "aláöltöző"?
    Nagyon kényelmes, nem tapad rám, szóval hibátlan.

    Ezen felül volt rajtam egy kapucnis pulóver, ez teljesen jó, a kapucni is a fejemen volt, egyszerű okból: kb állig felért a nyaka, ami azt jelenti, hogy kelleni fog egy csősál.
    Nadrág: régi mackó. Nem zavar, teljesen jó, de lehet kell alá majd valami.
    Szóval, melegítőnadrág alá mit?
    (ezt -> ?)
    Ami a legginget/cicanadrágot illeti rövidnadrág kombóval.... Hááát. Én mindent elhiszek, és biztos is vagyok abban, h tényleg jó.
    De higyjétek el, ez nálam nem fog menni. Senkinek nem lenne jó :DDD, és bármilyen alkalmas is - ha nem érzem magam jól benne, akkor nem fogom viselni fő nadrágként.

Új hozzászólás Aktív témák