Új hozzászólás Aktív témák

  • Fred23

    nagyúr

    válasz inf3rno #55728 üzenetére

    & Hi!King:
    Rengeteg magvat fogyasztok, fogyózós topikban volt róla szó. Mogyoró, dió, pisztácia, kesudió, mandula, stb.
    25 éve fogyózok, szóval nem vagyok elveszve az elméletek terén. Ketózást is próbáltam többször is, és lehet, csak miattam nem jött össze, mert sokaknál működik. Ami ott nagyon problémás számomra -így foszló emlékek alapján- az két dolog: a ch belövése 50g/nap alá, és a finomságokról való lemondás. Nekem például a gyümölcsevés nagyon alap, nem is gondoltam emiatt a ketózásra soha életmódként. De van, akinek olyan az ízlése, hogy ezt is megteheti. Ha az 50g ch-t nem jól lövi be az ember, akkor szenvedés van, mert ketóba be és ketóból ki. Szörnyű. Az első, mikor nem szenvedtem emiatt, úgy sikerült, hogy 0 és 20g közé lőttem be a ch-t. De nem múlt el a sikeres ketózás mellett sem a gyümölcsevési vágyam.
    Az átmeneti böjtölés viszont számomra a legjobb módszer, mikor szép eredményt értem el, mindig ezt használtam. Sok változata van, és kinek mi... -nekem a 16/8-as jött be, azaz minden nap van egy kábé 8 órás időszak kajálásra, a nap többi részén pedig nincs kcal bevitel. Üres kávét azért lehet inni. Most ébredéstől 14:30-ig ehetek, korábban csináltam már úgy is, hogy este 8-tól kezdődött a koplalás másnap délig vagy 1-ig.

Új hozzászólás Aktív témák