Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcica

    Topikgazda

    válasz szki #4154 üzenetére

    En az utobbi 3 evben megint 100%-ra hajtottam a testem,ezt pusztan taplalekbol nem lehet potolni.Ami legeloszor "elfogyott" a magnezium,komoly izomgorcsokkel jelezve magat.Valszeg a kalcium is keves volt mar.Az idegpalyakat nagyon megviseli a heti 11-12 ora terheles (ebbol 3x eros edzes erintgetve a max terhelest gyakran) itt a B vitamin tobbszoro napi adagja kell.A C-vitamin felem meg olyan,mint a jo reggelt,az nem is vitamin,szinte taplalek.

    A vasra kulon kell figyelnem,mert hust nem eszem,ha nem potlom faradekony,kovalygos,gyenge vagyok.

    MIndez mellett rengeteg gyumolcsot,savanyusagot,zoldseget,csonthejast eszem.

    A feherjet szinten ki kell egesziteni a taplalekbol felvetten felul.Ezt nem szoktam cifrazni,sima tejsavopor.

    Nekem ez igy egyelore bevallt,vegtelen penzem sincs ra,esszel kell osszerakni.Tavasz-nyaron konnyebb potolnom mert joval tobb gyumolcsot eszem,meg valahogy a nyar feltolt energiaval.

    There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

Új hozzászólás Aktív témák