Új hozzászólás Aktív témák

  • Djuree

    félisten

    válasz whited #3493 üzenetére

    hát én -5fok alatt már nem futok. egyszer fázol meg/fel rendesen aztán cseszheted. ilyenkor már csak magaddal baszol ki ha futsz. hiába öltözöl fel. ha meg nagyon felöltözöl akkor meg futni nem tudsz rendesen, meg beleizzadsz és rád fagy a ruha. hiába van jó futóruhád, 3 rétegben akármit veszel fel nem tud lélegezni.
    az izületeid is szétfagynak, ezt persze nem érzed, majd fogod :K
    más, ha nem vagy hozzászokva, a tüdőd megfázik és meg is halhatsz szépen. ezt is később fogod érezni.
    válassz ilyenkor valami benti sportot, én pl. gyúrok ilyenkor, vettem otthonra pár kondi cuccot, meg kendó edzésre járok ((a kosarat abbahagytam végleg, nagyon sérülésveszélyes, nem ér annyit az egész, 15 év alatt leamortizáltam magam teljesen benne :( )), elég h ne jöjjek ki a formából. -5 fok alatt úgyse sokáig lesz, max 2 hónap, aztán mehet megint a futás :C
    vagy futógép. vennék egyet ha olcsóbb lenne ami használható is. meg ha elférne :DDD
    én is futnék nagyon, de hülyének azért nem kell lenni :N

    [ Szerkesztve ]

    LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Új hozzászólás Aktív témák