Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz inf3rno #33274 üzenetére

    Nem csak víz. Szénhidrát, ásványi anyagok. Pillanatok alatt kiizzadsz mindent, illetve eleve magasabb fordulaton pörög minden a fokozott hűtésigény miatt, szóval 5-10 ütés plusz az alap. Szóval nem ugyanannál a teljesítménynél lesz a max pulzus sem.

    Én most kicsit direkt belementem a melegekbe, hogy szokjam, pár másodperccel 6 fölötti tempón még stabil a 135-140-es pulzus 10k fölött is, és ezzel egyelőre nagyon elégedett vagyok így 30 fok felé. 2 évvel ezelőtt nyáron azon küzdöttem, hogy 7 perc per km, és 150 ütés alatt tudjak maradni, és nagyon nehezen jött össze. Arról nem is beszélve, hogy kellett utána 10-15 perc hideg zuhany, ha nem akartam egész napos fejgörcsöt...

    A terhelés más kérdés, tegnap csináltam egy 3-7-3-as résztávot, a félmaratoni tempós (5:00-5:10) 7 km a közepén simán 160 fölött volt végig, néha belenyalt a 170-be is. Ez pont 5-10 ütés plusz ahhoz képest, amivel amúgy tudom ezt a tempót.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák