Új hozzászólás Aktív témák

  • bencze

    senior tag

    válasz inf3rno #30415 üzenetére

    Hát csak azt mondjátok a fruktóz káros, aztán meg azt mondod, 90g biztonságos, az egy óriási mennyiség, az átlagember sem eszik annyit szerintem nem, hogy mi ebben a topicban, vagyis az aki ha nem is patikamérleggel de próbál kicsit óvatosabban és változatosabban étkezni. Én főzni szoktam, és nem azért, hogy a rossz szokásaim megmagyarázzam de sosem merült fel, ha egy fazék bablevesbe teszek 1 kávéskanál cukrot (mert szoktam, jobb lesz tőle) akkor az egészségem kockáztatnám. Oké egy doboz fagyit betolok mert az a gyengém az világos, hogy a rossz véglet az csak a lelkemnek kell néha :) az ember sok mindent letesz - cigi, alkohol, olajos cuccok mint rántott hús meg sült krumpli, csapvizet iszik meg feketén eszpresszót vagy üresen teát bármiféle üdítő helyett, nagy ritkán egy vegyes zöldséges-gyümölcsös smoothie, natúr alacsony zsírtartalmú húsok, sok zöldség, azért jó lenne objektíven tudni mi az észszerűségi határ amin belül majdhogynem minden oké adott mércén belül (lehet, hogy nincs ilyen, nem tudom...). Oké a cukorból zsír lesz, de nem tűnik életszerűnek, hogy aki vékony az 100% kiszűrte a cukrot az étrendjéből, szóval valahogy mégse...

    [ Szerkesztve ]

    -= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

Új hozzászólás Aktív témák