Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz medica #29725 üzenetére

    Asics-szel nekem is kezd kilenni s tököm, pár éve szétrúgtam már egyet (akkoriban még nem is futottam), most a gel zaraca szövete is kezd kilyukadni a lábujjaknál, és feslik az anyag a sarkánál. Kb. 300 km van benne, igaz több versenyt is ebben futottam, mert amúgy kényelmes, és annak ellenére, hogy neutrális, viszonylag jól tart. De ezt a Pega is tudja, és az 750 km után okyan, mintha új lenne (talp a sarka, és a nagyujj körül kopik már kicsit, persze). A félig terepes Salomont majd’ 1000-nél nyugdíjaztam, pedig kapott betont rendesen, mégis bírta volna még a talp, ellenben a sarkánál az is kifeslett - kb úgy nézett ki 3x-os km-mennyiség után, mint most az Asics, de csak a saroknál, mindenhol máshol tip-top volt még. Ahogy nézem, az összes cipőmön meg van erősítve az anyag a lábujjaknál, az asicsoknak viszont pont itt van a varrása, ahol a köröm böki. Elbaszott egy dizájn, vagy csak figyelmetlenség?

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák