Új hozzászólás Aktív témák

  • bencze

    senior tag

    Nekem egy 3x3km tempó volt mára, elvileg 4:30-as szakaszokkal. Valahogy vitt a lábam, 4:30 lett volna, jobb lett. A pulzus pedig rendben volt pedig nem volt különösen hideg. Sejtem miért de inkább nem osztom meg, hogy mostanában a kajálást össze-vissza csináltam és felszedtem 2, talán 3 kilót a nyáron, aztán most a napokban kicsit odafigyeltem és nem tömtem tele magam mindenféle szirszarral. Azt megfigyeltem, hogy ha zöldség / kis gyümölcs, vékony hús, valami rizs esetleg egyéb gabonafélék a menü mértékkel, akkor sokkal jobb az energiaszintem mintha kenyérfélék meg mindenféle kész kaja, cukor stb menne.
    Mindenesetre egy élmény volt, indultam és folyton kellett fegyelmezzem magam, hogy ne vigyem túlzásba.

    Vasárnap egy speckóbb hosszút csináltam ami kicsit szenvedős volt, nem mondanám, hogy jól esett. Mármint a végén amikor kifújtam magam örültem, hogy meglett persze. 4:30 5 perces és 4:45 hosszúk keverve.

    ps. na csak sikerült belehegeszteni a linkeket rendesen. wtb preview...
    Az a 4 perces könnyű tempó de jó volna... :)

    [ Szerkesztve ]

    -= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

Új hozzászólás Aktív témák