Új hozzászólás Aktív témák

  • hadogabi1

    senior tag

    Sziasztok egy kis info érdekelne még. Szeptemberben megjön az xbox most szembesültem azzal hogy a hangom viszont így most csak a tv-n lesz. Van egy logitech x-540-m 5.1-es cucc de az meg csak a géphez jó. Ez a optical out -a boxon mivel tudum összehozni? A logitech-en nincs optikai bement. Esetleg a számítógépre nem tudum rákötni valahogy ? Ha jól tudom azon is csak kimenet van az alaplapon ez van rajta 1 x Optical SPDIF Out Port. Hogy lenne a legköltséghatékonyabb szerintetek a megoldás? Vehetnék új hangrendszert is tudom amin már van optikai kimenet de az most elég húzós lenne plusz 50-100 k-t kiadni egy új logiért. Várom a lehetséges megoldásokat. Logitech Z 906-on van 2 digitális optikai bemenet is. Gondolom ott csak annyi lenne hogy bedugom és már szól is. De azért 100 k pluszba az amúgy sem olcsó konzolhoz. Hááát. Lehet megvan a következő karácsonyi projekt? Máshogy nem lehet megoldani? Köszi előre is.

    TUF Gaming X670E-Plus Wifi, AMD Ryzen 7 7800x3d, Inno 3D 4090 Ichill X3, Arctic Cooling Liquid Freezer II 420 RGB, Lian Li LANCOOL III Mesh RGB, Kingston Fury 6000 Cl32 2*16GB, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 1TB AORUS, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 2TB AORUS,

Új hozzászólás Aktív témák