Hirdetés

2017. augusztus 19., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)

(#8201) shteer

shteer
(Jómunkásember)

#1 :))

Kis kárpótlás az első futamért :)

Eladó Kalor 3 öntöttvas radiátor, 130+ tag | Alessio Polar 17" 4x alufelni szett 55k | Fractal Design ARC Mini R1 mATX ház 11k

(#8202) szebe

szebe
(senior tag)

Norbi behúzta, legalább ennyi :)

Nagy Dani kemény fél másodpercet vert a 2 éves technikára, bráfó

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#8203) Motion_Blur

Motion_Blur
(PH! félisten)

Norbin látszik hogy full ideg. Remélem le se pacsizik ezzel a kokeróval.

Nagy Danika be lett árazva.

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#8204) badd válasza Motion_Blur (#8203) üzenetére

badd
(tag)

Sztem szarul is van, mert valamit összeszedett az este.

(#8205) Male válasza badd (#8204) üzenetére

Male
(PH! nagyúr)

Akkor most remélem jól megölelgeti Monteirót, legyen neki is egy pár "jó" napja :DDD

Norbinak gratulálok, szépet ment, Catsburgot mondjuk nem kapta volna el... hát ő sem az a szerencsés típus...

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ ALLEZ AMÉLIE!!! - www.ameliemauresmo.hu ///////////////////////// Forex programozás: forex.kismunka.hu - Webfejlesztés: ozweb.hu

(#8206) guftabi96 válasza Motion_Blur (#8203) üzenetére

guftabi96
(PH! addikt)

Na igen, Zsolti szépet ment elsőre a régi Hondával.
Dani teljesítménye csalódás :(

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael | BF1/BF4/Steam(Assetto Corsa, AMS, rF2, Pubg)/Uplay/Sc: guftabi96 | #JB17

(#8207) malisonX válasza guftabi96 (#8206) üzenetére

malisonX
(fanatikus tag)

A következő versenyen megnéznék egy fordított felállást :) Nagyon úgy festett, hogy Zsoltit rendesen feltartotta Dani...

(#8208) vwpolopg válasza malisonX (#8207) üzenetére

vwpolopg
(őstag)

Ráadásul ahogy facen írja, le vt tekerve a 2 éves technika motorja :D

(#8209) biker válasza vwpolopg (#8208) üzenetére

biker
(PH! nagyúr)

vagy becsúszott a szőnyeg a pedál alá, gondolom.
ehh, hagyjuk.

Egyedi nyomtatott telefon tokok: https://gerisoft.hu/egyedi-telefon-tok-nyomtatas | Mai ajánlatunk: www.kattanj-ra.hu | www.gerisoft.hu | www.csomagologepalkatresz.hu

(#8210) Bozso68

Bozso68
(senior tag)

Szóval meglökték. Csak én nem látom, hogy kicsoda:
[link]
Így benézni belső íven a féktávot... Ez akar VB lenni? Meggyőződése, hogy messze jobb Norbinál, és semmibe veszi. Tiszta Hamilton.
Bezzeg Norbi mikor támadta úgy az évben, mint ez a köcsög a főfutamon?

[ Szerkesztve ]

(#8211) somasz válasza Bozso68 (#8210) üzenetére

somasz
(PH! addikt)

Automatikus választ adott, nem is érdekli szerintem. :(

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: http://hardverapro.hu/tag/somasz

(#8212) Ventur@ válasza vwpolopg (#8208) üzenetére

Ventur@
(senior tag)

Akkor ez Danira nézve még nagyobb ciki, hogy a letekert motorral jobb időt, ment futamon Zsolti. Akkor most jöhet a Zengő Zoli által korábban mondott: "több versenyzőnek akarok lehetőséget adni" történet. Szabó Zsoltit következőre a 17-es autóba, Nagy Norbi, meg a 15-ösbe, Dani meg mehet ETCC-zni, vagy akármi.

(#8210) Bozso68: Lökték a francokat :W .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#8213) somasz válasza Ventur@ (#8212) üzenetére

somasz
(PH! addikt)

Zsoltit fogja cserélni, gondolom. Fordítva nagy meglepetés lenne.

(#8214) vwpolopg válasza Ventur@ (#8212) üzenetére

vwpolopg
(őstag)

Btw... Hova a csába óvja annyira azt a szutyok 2 éves motort a mugen? Ha zoliék nem használnák kb a polcon állna, nekik nem tökmindegy akkor?

(#8215) somasz válasza vwpolopg (#8214) üzenetére

somasz
(PH! addikt)

Jó kérdés. Mondjuk, ha megfőzik és nincs pénz másikra, akkor egy autóval kevesebb az amúgy is erősen röhejesen foghíjas VB-n.

(#8216) Ventur@ válasza vwpolopg (#8214) üzenetére

Ventur@
(senior tag)

Fogalmam sincs. De az gáz, hogy tavaly is ez volt. Egész évben szinte végig letekert motorral mentek, majd az utolsó futamra lehetett megtekerni. Ennek így - szerintem - semmi értelme, mert ez így csak bohóckodás.

Viszont ennek fényében - letekert motor - még cinkesebb Dani eredménye Zsoltival szemben.

somasz: Örülnék neki ha nem így lenne. Egy futammal is meggyőzőbb Zsolti teljesítménye. ETCC-ben is szerintem erősebb, mint Norbi. Csak kevesebb a nemzetközi tapasztalata. Én tuti adnék neki még egy esélyt.

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#8217) szilva01

szilva01
(őstag)

Na, kis kesessel megneztem az elso futamot. Ezt Monteiro kicsit benezte, kar, hogy pont Norbit talalta telibe. Guerierri-t nem kene megbuntetni? Amit Bjork kapott tole arra meg roncsderbin is felkapnam a fejem. :DD Inditom a masodik futamot.

(#8218) szilva01 válasza szilva01 (#8217) üzenetére

szilva01
(őstag)

Na ez nem volt izgalmas, majdnem elaludtam. :(

(#8219) szilva01

szilva01
(őstag)

Az lehet, hogy Michelisz most ert haza? Elment a buszom (200e, repterrol jar) mellett egy olyan Honda amivel a Hungaroringen volt a TCR hetvegen.

(#8220) guftabi96

guftabi96
(PH! addikt)

A Mercedes 2018 végén kiszáll a DTM-ből. 2019-től pedig a Formula E-ben indítanak autót.

#KeepFightingMichael | BF1/BF4/Steam(Assetto Corsa, AMS, rF2, Pubg)/Uplay/Sc: guftabi96 | #JB17

(#8221) XFishboneHUN válasza szilva01 (#8219) üzenetére

XFishboneHUN
(senior tag)

NIZ-756 az ő autójának rendszáma és fekete a színe :DDD

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: X FishboneHUN, Xbox ONE, iPhone 6S Silver 64GB, ASUS K53SV-SX562D, Logitech G633 Artemis Spectrum 7.1

(#8222) rocket válasza guftabi96 (#8220) üzenetére

rocket
(PH! nagyúr)

Iden csokkentettek az autok szamat 6/gyartora a koltsegcsokkentes miatt, 2019-tol 9-9 autoval kellene induljon a BMW es Audi, hogy meglegyen az also limit, nem biztos befogjak vallalni, 12-14 auto boklaszasa a palyakon meg a nezoket nem fogja erdekelni.

Uj gyartora nincs esely, ugyhogy rezeg a lec a DTM felett is, a WTCC es WEC LMP1 utan.

Sajnalatos a Mercedes kiszallasa, pedig nagyon jo lett az idei DTM szabalyrendszer, kiveve, hogy barmikor lehet kereket cserelni (raadasul 1 keverek van csak), es a hatulrol indulok minden mindegy alapon bevallaljak 1-2-3. koros cseret egy safety car fazisra jatszva (ami eleg gyakori),es konnyen oda kerulhetnek az elejebe, a gumik meg siman birjak a gyurodest.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#8223) Calogero válasza rocket (#8222) üzenetére

Calogero
(PH! addikt)

Nekem az tetszik, hogy nem korlátlan a DRS használata, viszont a gumi melegítő tiltása már nem annyira.

(#8224) guftabi96 válasza rocket (#8222) üzenetére

guftabi96
(PH! addikt)

A DTM alatt így nagyon rezeg a léc. Én nagyon sajnálnám, ha vége lenne. Valamit ki kell találni, hogy megmentsék.
A Giuliaból gyönyörű DTM autó lehetne

Persze, tudom hogy ennek az esélye egyenlő a nullával.

Ezt meg csak így berakom ide:

#justmonteirothings

(#8225) -Mike-

-Mike-
(PH! addikt)

Se dtm, se wtcc, maradnak a jobbak, btcc, v8. :D

#be a racer kiss the apex

(#8226) Ciccuka válasza guftabi96 (#8224) üzenetére

Ciccuka
(őstag)

Elemez az Audi és a BMW - megszűnhet a DTM?

Jöhetne vissza az Opel

-Mike-
régebbi STCC :)

[ Szerkesztve ]

(#8227) szilva01 válasza -Mike- (#8225) üzenetére

szilva01
(őstag)

Marad a formulae a viszki meg a sör. :W

(#8228) rocket válasza szilva01 (#8227) üzenetére

rocket
(PH! nagyúr)

Nezd a jo oldalat, fuldugora nem kell kolteni :DDD

(#8229) Calogero válasza Ciccuka (#8226) üzenetére

Calogero
(PH! addikt)

Az Opel mi?....amit most vett meg a Peugeot....

(#8230) Petya25 válasza Calogero (#8229) üzenetére

Petya25
(PH! addikt)

Opel ezek után tuti nem fejleszt versenygépet, az utcsó az Astra K TCR volt szerintem és roló a versenyprogramra.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#8231) vwpolopg válasza szilva01 (#8227) üzenetére

vwpolopg
(őstag)

Ha cicergest akarok hallgatni kimegyek a szúnyogok közé a dunapartra... Tököm se fog ilyen elektromos nyünnyögést nézni...

(#8232) A Zéé válasza rocket (#8222) üzenetére

A Zéé
(őstag)

Nem pont ide vág, de a trendeket erősíti: még egy szeg a gyári LMP1 koporsójába?
Nagyon úgy néz ki, hogy ott se marad más, mint a gyártók nélküli, privát csapatoknak fenntartott bajnokság már az LMP1-ben is. GT-ben, kisebb prototípus osztályokban beválni látszik, és a túraautózással is ez lesz. Gyanúsan nagy a csend a jövő évi WTCC-vel kapcsolatosan.

És csak jobban erősödik bennem az az elképzelés, hogy Norbiék is azért kalapáltak össze egy TCR-es csapatot már idénre, hogy legyen minél több infójuk a kocsiról, pályákról, körülményekről, hogy ne jövőre kelljen először szembesülniük vele.

Just a simple Lineman...

(#8233) Minstrel

Minstrel
(senior tag)

Vegyük meg őket közösen, néha gurulunk velük a Ringen. :D
[1999 Prodrive Ford Mondeo Super Touring Car Package]

[ Szerkesztve ]

http://topgearhungary.blogspot.com/

(#8234) A Zéé válasza Minstrel (#8233) üzenetére

A Zéé
(őstag)

hát nézd már meg, hogy lóg a lökhárítója... Ilyent azért csak nem veszünk meg! :D
Én amúgy itt szoktam néha csorgatni a nyálam :)

Just a simple Lineman...

(#8236) Diokhan válasza Ciccuka (#8235) üzenetére

Diokhan
(őstag)
LOGOUT blog

Hmmm... Nagyon nagy pertolhead-nek mondanám magam, imádom az autósportot, és annak (majdnem) minden vállfaját, de erről a kis hölgyről még legnagyobb szégyenemre nem hallottam. Figyelni fogom a pályafutását. Az autó szép amit tesztelt, kár, hogy nincs hosszabb videó, vagy például onboard felvétel a cikkben.

[ Szerkesztve ]

Scully: ...és úgy éreztem, mindenki engem üldöz. Mulder: Most legalább tudod, én hogy érzem magam általában. | K-B. T.!!!!!!!!!!

(#8237) -Mike- válasza Diokhan (#8236) üzenetére

-Mike-
(PH! addikt)

Szégyelhetnéd magad hogy nem ismered. :D Már írtunk róla a topicban többször is meg minden médiában megjelent már a tehetségének köszönhetően. :D

(#8238) vwpolopg válasza -Mike- (#8237) üzenetére

vwpolopg
(őstag)

Az autocorrect kijavitotta az "apuci pénzének és tehetségtelenségének" szókapcsolatot,, tehetségének"-re :D :D ;]

(#8239) Diokhan válasza -Mike- (#8237) üzenetére

Diokhan
(őstag)
LOGOUT blog

Mégeccer' beszósz' hívom Mulder-t és levadászlak :DDD

Scully: ...és úgy éreztem, mindenki engem üldöz. Mulder: Most legalább tudod, én hogy érzem magam általában. | K-B. T.!!!!!!!!!!

(#8240) XFishboneHUN válasza Ciccuka (#8235) üzenetére

XFishboneHUN
(senior tag)

Jaj a Keszthelyi már megint, most olyan szépen leült a hype, hogy összetörte magát, de amint autóba ül, hirtelen megint ő lesz a kimagasló soha nem láttunk ekkora tehetséget sablonú versenyzőnő! :D Lever tőle a víz! :DDD Ha ennyire tehetséges mondja már meg valaki, hogy az Audi TT Cup-ban, miért nem brillírozik? Ja hát persze, mert eddig talán csak egy futamon tudott csak célba érni. :DDD ;] :P

Xbox GT: X FishboneHUN, Xbox ONE, iPhone 6S Silver 64GB, ASUS K53SV-SX562D, Logitech G633 Artemis Spectrum 7.1

(#8241) b-type válasza Ciccuka (#8235) üzenetére

b-type
(PH! nagyúr)

"az már most látszik, hogy
Vivien fiatal kora ellenére is képes az ilyen nagy teljesítményű, hátsókerék meghajtású versenyautó, huzamosabb ideig nagy tempóban történő kezelésére"

micsoda megfogalmazás...:D
ettől biztos berajongok..

(#8242) XFishboneHUN válasza b-type (#8241) üzenetére

XFishboneHUN
(senior tag)

Hát, de nem, micsoda megfogalmazás ez. :DDD Mintha ő lenne egyedül a bolygón, aki ennyi idősen ilyen teljesítményű autókat képes lenne elvezetni.

Ennyi erővel mondhatnám én is, hogy amikor vezettem a 430 lovas Panamera-t "huzamosabb ideig nagy tempóban", akkor most királynak kellene lennem, vagy nem értem, mert micsoda teljesítmény?! :DDD Kb. "20 ezer" más pilótát tudnék mondani, aki ilyen autót elvezet! :D

De, hogy ne menjünk túl messzire, szerintem itt bármelyikünk eltudná vezetni ezt az R8 LMS autót pár körös bemelegítő után!

Néha, azért sajnálom, hogy nem adatott meg az, hogy apám kőgazdag legyen és finanszírozza az autókázós hóbortomat, mint a magyar autósportban sokaknak! :D

(#8243) -Mike- válasza XFishboneHUN (#8242) üzenetére

-Mike-
(PH! addikt)

Tippelhetnénk arra amúgy, hogy kizárólag csak pénzzel (nagyon sok pénzzel) valaki meddig tud eljutni.
Ugye ez most egy hosszútávú r8 lms (blancpain szériás feltehetőleg). Oda még talán elérhet mert ott is vannak gentleman driverek, sőt, AM kategória, stb, de hogy a DTMben menjen egy teljes szezont, én azon már nagyon csodálkoznék.

(#8244) XFishboneHUN válasza -Mike- (#8243) üzenetére

XFishboneHUN
(senior tag)

Ahogy a hírekben hallani a DTM-et már nem biztos, hogy eléri :DDD Addig széthullik az egész! :D 2019-ben kilép a Merci 6 autóval, maradni fog majd a BMW meg az Audi 6-6 járgánnyal, nonszensz, az már nem életképes! :D Hacsak nem vonják össze ennek hatására a SuperGT-vel, valami csoda folytán, hogy a sorozat életben maradjon.

(#8245) emre válasza XFishboneHUN (#8244) üzenetére

emre
(PH! kedvence)

2006-tól 2011-ig csak az audi meg a mercedes volt :U

(#8246) b-type válasza XFishboneHUN (#8244) üzenetére

b-type
(PH! nagyúr)

Egy betűt kell megváltoztatni és kész is az új sorozat, kizárólag pénzes sofőröknek, fizetett nézőkkel, csak jogosítvány kell, bármilyen versenyzői engedély súlybüntetéssel jár, minél magasabb fokozat annál több súly, az első fokozatú versenyzői engedéllyel rendelkezők..pl. gokart fél tonna súlybüntetéssel indulnak minden futamon, minden versenyben szerzett pont +100kg.
bármilyen magasabb license +500kg.
...
szerk: ja és:
A DTM új neve pedig ATM
:)

[ Szerkesztve ]

(#8247) XFishboneHUN válasza emre (#8245) üzenetére

XFishboneHUN
(senior tag)

Valóban? Bocsásd meg tudatlanságom! :D ;) :B

(#8248) rocket válasza emre (#8245) üzenetére

rocket
(PH! nagyúr)

Igy volt, de nem 12 autoval.
Az meg, majd kiderul, ha nem jon uj gyarto bevallalnak-e 9/9 autot, hogy meglegyen a minimum.

#8246: Inkabb RTM legyen, Random Touring Masters, ahol a versenyzok mnden verseny elott huznak a kalapbol egy cedulat, hogy melyik autoval induljanak, mekkora poen lenne egy ilyen verseny sorozat :D :DD

[ Szerkesztve ]

(#8249) XFishboneHUN

XFishboneHUN
(senior tag)

Tízórai mellé muszáj egy KV! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8250) Ciccuka válasza XFishboneHUN (#8249) üzenetére

Ciccuka
(őstag)

*Az adásban elhangzottak nem képviselik a szerkesztőség és a hu.motorsport.com álláspontját, nem egyeztethetőek annak mértékadó irányelveivel.

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.