Új hozzászólás Aktív témák

  • FireShadow

    senior tag

    Nah itt az történt h kaptam egy levelet hogy lejár a hüség idö, hosszabbitsam meg ha szertnék továbbra is kedvezményt stb. Hosszabbitotttam, másnap elment a tv, net, telefon. Tv visszaállt magától, telefon hibabejelentés után visszatért (1 hét) a net meg gyakorlatilag nem volt csak egy 1megabites alapszar ami a tv mellé járt. Dec 11 óta nincs rendes netem, ma végre nem egy nö vette fel a 1412-n és azt hazudtam hogy egyaltalan nincs net, most végre azt mondta hogy a létesitési osztálynak szólnak és 72órán belül megoldják. Mert gyakorlatilag az amit fizetünk az nem aktiv. A vicc az egészben hogy a szerelö aki kijött korábban csak azt látta a papiron hogy itt csak tv van, net meg telefon nincs. Mindenki akivel a 1412-n beszéltem azt mondta h itt van net, és minden rendben és csak hibát tudtak felvenni, amit sose sikerült megoldaniuk. A szerelő(k) pedig nem látták hogy itt kéne lennie netnek. Hogy lehet valamit ennyire eltolni? Remélem karácsonyra visszakapom a 25mbitet. :U

    Ja és egy kérdés: a home gatewayt (ez a fehér speedport amiböl kapja a naftát a 2 set top box is) azt lecserélhetem sajátra? Ha igen milyen alternativáim vannak? Légyszi linkeljetek valamit. 32mbites vonalat kéne h ki tudjon szolgálni.

    [ Szerkesztve ]

    Keeping secrets away from everyone Staring out into another world .. Ocean city girl

Új hozzászólás Aktív témák