Új hozzászólás Aktív témák

  • FireShadow

    senior tag

    Ma lassulgatott a net (elfáradnak a gatewayek egy idő után a sok connectiontől úgy vélem), meg amúgy se volt még újra indítva a gateway (pár hetes), gondoltam ujrainditom a programjából a Reboot gombbal (ZTE XDSL 931VII), na ez miutan nem lett sikeres még negyed ora mulva se állt vissza a net, beléptem a programjába megint, erre egy firmware update kérés fogadott. Ekkor megpróbáltam mobilnettel leszedni valami firmwaret hozzá de 50 megás a limitem az meg 60megás így ez se sikerült. Nyomtam rá reset gombot hosszan illetve áramtalanitottam is 10 percre, ezután már firmwaret se kér sőt még IP cime sincs (mint default gateway ha windowsban nézed). Bejelentettem hibára :U

    Ez eddig oké de az elmúlt hónapban már HÁROMSZOR volt ugyanez a probléma (előző két alkalommal még a speedport gateway volt). Mármint az hogy x okból újraindítom, és utána már kuka. Ez mi? Most fog jönni harmadjára a szerelő, már ismer.. :W

    Nem lakom árvizsujtotta területen és a net amikor működik mindig jó, mindig hozza a sebességet amit kell sőt többet is (30/5-ös).

    [ Szerkesztve ]

    Keeping secrets away from everyone Staring out into another world .. Ocean city girl

Új hozzászólás Aktív témák