Új hozzászólás Aktív témák

  • kezdő

    senior tag

    válasz hackeeeee #15663 üzenetére

    Remélem igazad lesz.

    Részemről egyszerűbbnek tartottam, hogy leírom a kérdéseimet, ők pedig kerítenek egy illetékes kollégát aki korrekten meg is tudja azokat válaszolni.
    E helyett most vagy egy szimpla "nem tudom" vagy ide-oda kapcsolgatás a kollégák között lesz a vége telefonon.....

    Érdeklődtem a nálam elérhető szolgáltatásokról. (a honlapon 2 egymásnak ellentmondó adat van a városomra nézve)
    A jelenleg vezetékes telefon működő riasztóm kábeltelefonnal való működése is érdekelt.
    A vezetéket helyettesítő eszközökről is volt pár kérdésem. (pl. használhatom e a saját meglévőmet, ehhez konkrét típust is megadtam, telefonban biztos vagyok, hogy rávágja majd a nemet, pedig ugyanazt tudja amit ők adnának dupla áron)
    Na meg a digitális elosztójuk is érdekel. Más helyen lenne mint a jelenlegi routerem, ezért szeretném megoldani, hogy wifin szórja a netet a laptopoknak, viszont valahogy vezeték nélkül csatlakozzon a jelenlegi routeremhez is (vagy egy másik céleszközhöz) hogy az asztali gép és a hálózati nyomtató is csatlakozhasson a hálózathoz.

    Ezek a kérdéseim tömörített változatai. Szerintem nem fedik az átlag igényeket, tehát nem lesz egy egyszerű telefonbeszélgetés.
    Biztos velem van a hiba, hogy a mailt célravezetőbbnek tartanám....

Új hozzászólás Aktív témák