Új hozzászólás Aktív témák

  • #46824192

    törölt tag

    válasz stigma #138578 üzenetére

    A mobilnetes kapcsolat Wan oldalról megy, tehát nincs Nat és jó a port átirányítás.
    Belső hálón használva egyébként ezeknek semmi jelentősége.

    Könnyen el tudom viszont képzelni ,hogy ugyanaz a hiba előjön ,mint pl. nalam is (az enyém sagemcom3890v3) , mégpedig a sagemcomban a Lan és a Wlan random elfelejti látni egymást. Pl. ezért volt nálam szívás a Lanon lévő android boxokban a Chromecast elérés. Hol ment hol nem ment.
    Ezt úgy oldottam meg hogy a Sagemcom után tettem egy AP -t , ami a Sagemcomra Lan-Lan kapcsolódik. Így ha az AP wifire csatlakoznak a telefonok , akkor a Sagemcom részéről már az boxok Chromecast-ja és a telefonok ,úgymond Lan-Lan kapcsolatban vannak. Ezzel kizártam a Sagemcom Lan-Wlan hibáját. +A Sagemcom wifit offoltam a francba, mert így fölösleges lett.

    Esetleg egy próbát megérhet.... Illetve ha a tplink deco Lan kapcsolatban van a Sagemcommal és arról (wifin is)megy, akkor a Wlan/Lan abban a Sagemcomban is elfelejt működni/látni egymást :)
    Köszönhetően a f..a firmwareknek amiket rápakolnak ezekre ,aztán sza.nak rá ,hogy javítsák.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák