Új hozzászólás Aktív témák

  • Keeperv85

    nagyúr

    Sziasztok!

    A következő gondom lenne, amire egy ideje nem találok megoldást: adott egy a Vodafone-tól vásárolt Huawei D100-as kis WiFi-s router, semmi extra, alap 3G-s. Na most ehhez ugye nem UTP-n jön a net, hanem a mobil sticken át.

    Aki nem ismerné: róla van szó.

    Egy ideig semmi gondja nem volt, de mostanában elkezdte azt játszani, hogy random módon eldobja a hálózatot és rebootolja sticket. Sebaj... Beállítottam a gyári beállításaira, erre eldobta az egész FW-t úgy, ahogy volt... :Y

    Találtam egy oldalon (nem linkelem ide, mert láttam arrafelé warez tartalmak is vannak) hozzá másikat, feltöltöttem rá, működik is, de ez egyrészt angol, másrészt a hálózat dobálás megmaradt.

    Voltam a Vodánál, hogy mérjék meg a jelszintet, hátha az a baj, hogy tényleg szakadozik a kapcsolat. Háromszor voltak, de náluk minden normális értéket mutat. A router már amúgy sem volt garanciális, most meg ugye a másik FW mellett pláne nem az. Elfogytak az ötleteim...

    Valaki esetleg tudna hozzá valami a "gyárinál" komolyabb programot, amivel be lehet állítani? Vagy egyéb ötlet esetleg? Köszönöm előre is! :R

Új hozzászólás Aktív témák