2017. július 21., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

IT café

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

(#110901) morge válasza zsozsi 78 (#110899) üzenetére

morge
(kvázi-tag)

K-2016, M-2017

(#110902) Flashget válasza odrif (#110897) üzenetére

Flashget
(Jómunkásember)

miert vennel? annyi olcso kutyu van mar amibe van yt csak csatlakoztatnod kell tevehez.
vagy mar droidos mobilok is siman megcsinaljak, hogy a yt-ot egy ikon megnyomasaval a tv-re kuldik a kepet es hanhot. en egy koncertet neztem igy vegig.

Xiaomi Redmi Note 4 3/32 (B20)

(#110903) WP14 válasza morge (#110901) üzenetére

WP14
(őstag)

"L" pedig nincs a koreai ABC-ben :D

Inkább állva meghalok, mint térdelve éljek!

(#110904) patow válasza sandró60 (#110898) üzenetére

patow
(senior tag)

Szintén vízszintmérővel bemérve

[ Szerkesztve ]

(#110905) zsozsi 78 válasza sandró60 (#110900) üzenetére

zsozsi 78
(kvázi-tag)

gondoltam de azért megkérdeztem:))

(#110906) odrif válasza Flashget (#110902) üzenetére

odrif
(PH! addikt)

azáltal is tudják ezt hogy a youtube alkalmazás eltávolításra került?

✂– – – – ✂ – – – – ✂ – – – – ✂ – – – – ✂ – – – – ✂ – – – – ✂ – – – – ✂ – – – –

(#110907) Flashget válasza odrif (#110906) üzenetére

Flashget
(Jómunkásember)

ez attol fuggetlen.
nezed a videot mobilon yt appal es egy kis ikon megjelenik felso sarokban arra rabokve kiirja atkuldes a tevere..alairasomban levo mobillal ez siman mukodik.

(#110908) kicsigee444

kicsigee444
(újonc)

Sziasztok!

Az mitől függ, hogy egy adott tévé képén mennyire láható felhősödés, utánhúzás? Ez csak azért kérdezem mert a 32D5000 tévémen nem tapasztaltam ezeket a problémákat. Viszont most vettem egy 49K5100-at, ott időnként előjön mindkét probléma.

Köszi a válaszokat.

(#110909) PuMbA válasza kicsigee444 (#110908) üzenetére

PuMbA
(PH! nagyúr)

Az 5000-res sorozat egy alsó kategóriát képvisel a Samsung kínálatában és mivel most 49"-ost vettél, ekkora méretben ezek a problémák jobban előjönnek. Ennyi pénzért vagy kisebb méretet veszel jobb képminőséggel vagy nagyobb TV-t rosszabb képminőséggel.

[ Szerkesztve ]

(#110910) shotika válasza pw12345 (#110890) üzenetére

shotika
(fanatikus tag)

PIP-et elfelejtettem tesztelni, de megjött a 40MU6452. Úgy gondolom, megvan a best buy középkategóriás tv. Én ennyire jó színeket, ebben a kategóriában, még a H6400-ban sem láttam. Jól néz ki, élénk színek, rendkívül gyors SMart rendszer és megkapta a Q sorozat prémium távirányítóját is. Jeleztük a cég felé, hogy 49/55" is jöhet, mert ebben az árkategóriában minden más modellt lever.

Shotiii#2629

(#110911) zsozsi 78

zsozsi 78
(kvázi-tag)

Sziasztok 200-300 ezer között ezekre gondoltam van más amit ajánlanátok és ezek közül ti melyiket?

Samsung UE55KU6450
UE55KU6400
UE55MU6402
UE55MU6452

(#110912) shield válasza shotika (#110871) üzenetére

shield
(őstag)

"Egyébként én nem tudom mit vártatok. 200-220 ezerért 60"-as tv, és valódi 100/120-as panelt akartok?"

60"-ban nem, de 40-43" igen is elvárható lenne. Amint látom egyre sz@rabb cuccokat gyártanak, igaz ez nem csak a tv-kre igaz.
Én ráadásul elvárnám, hogy a pénzemért ne b@sszanak át kamu szolgáltatásokkal. Utálom már ezt a gátlástalan paraszt vakítást.
Ha újabb tv-ét veszek, akkor elvárnám hogy az újabb tv-én rajta legyenek az alapvető csatik, ami a régin rajta volt, értem ez alatt pl. a fejhallgató csatit és még más dolgokat, amiket itt olvasok a többi topik lakótól.

Szerencsém, hogy nem vagyok tv mániás. A tv műsorok legtöbbje kalap sz@rt sem ér, ezért pénzt kiadni nem érdemes, nem beszélve az újabb béna filmekről, amik az üres DVD lemez árát sem érik meg. Ezek nálunk a 15 perces kategória. Így még továbbra is maradok a 40"-os samu LCD-nél. Talán idővel javul a helyzet, ha nem, akkor dugják föl maguknak a szutykukat!

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://stalkermods-hun.atw.hu/ esetleg a http://stalker.esy.es/

(#110913) Flashget válasza shield (#110912) üzenetére

Flashget
(Jómunkásember)

samsung egyik legszemetebb dolga volt hogy bizonyos smart funkciokkal, tudassal adta el a teveit es az arkepzest is ehhez igazitottak, amiket aztan szepen sorra megszuntetett es elsimitotta az ugyet egy fw kiadassal.

aztan elkezdett jatszani a szamokkal "18000 gigahertz" bevezette a pqi meg franc tudja meg milyen ertekeket csak eppen az emberi szemet nehez atkurni ha valaki figyeli 2010 ota a samsung tv-k fejlodeset...egyre dragabban meri az olyan kepi latvanyt ami 4-5 eve meg kozepkategoria volt.
eljutott oda hogy van az olcso szar meg a draga jo a ketto kozott nncs semmi atmenet.

[ Szerkesztve ]

(#110914) shotika válasza Flashget (#110913) üzenetére

shotika
(fanatikus tag)

Ezt ugyanígy csinálta az összes gyártó. 2012-13 körül a 2000hz-es Pana tévék? Vagy az LG, aki bevárta a Samsung line-upját, és pár napra rá kiadták a sajátjukat, modellenként 100hz-el többet odaírva?

Shotiii#2629

(#110915) pw12345 válasza DarthSun (#110895) üzenetére

pw12345
(tag)

Ja, mert elsüvít a golyó a fejük felett, meg anno a cickány is megmaradt, a T-Rexet meg agyoncsapta az aszteroida.
Főleg, azért lett beállítva, mert, ha alá döglök ne felfelé mutasson már, meg előtte TN monitor volt, az meg alulról vállalhatatlan.

Nem írtam, hogy a középtalpat nem tudják elcseszni, a Samu meg főleg ezzel a pattintós megoldással, csak billeg jobbra-balra, volt, amit sorjáznom kellett, hogy illeszkedjen. Szélső lábast egyszer vettem, meg utoljára:
egy 80"-as nagyobb helyet foglal, mint egy 40"-es régi középtalpas, az újaknál már, azokat is szétterpesztik, ráadásul stabilabb sem lesz, mert hátrafelé meg keskenyebb..
Csak, akkor adjanak hozzá pár + nm-ert, meg egy óriás komódot!

#110910) shotika
Ha arra jár egy HDMI kimenetes laptop, azért érdemes lenne kipróbálni, hátha...
40MU6452 elég tuti gépnek tűnik: műholdas tuner, fém káva, középső talp, szuper.
A Q prémium távos, ha a pár gombos letisztult(lepusztult), hangvezérlős, esetleg tapipados vacakra gondolsz, az nálam pont negatívum.
Nálam az a plusz szolgáltatás, minél több gomb van a makro funkciókhoz, nem a menüből kell 8 lépésben előkaparni minden xart.
És főleg, ha világít. Milyen jó, hogy ez mára kipusztult.
Itt kérdeznék rá, hogy a kódok változtak a J-hez képest a K és M szériáknál, vagy kezeli a régi távos is? A Thompson féle világítós Samsumg
távos működik még az új készülékekkel? [link]
Elég régi típusokat idéz a design.
Meg van egy ilyen csodakütyü:
[link]
Az ekcémától, a lisztérzékenységen át, a méhen kívüli terhességig mindenre jó.

Valaki írta (nem keresem vissza), hogy hiányzik neki a Sport mód. Érdemes lenne rájelezni egy régebbi távirányítóval, amin rajta van a makro billenytű,
hátha nem törölték ki teljesen. Nekem működik olyan készüléken, aminek a távkapcsolóján már nincsenek ezek a makrók. Az sem idei gyártmány.
Közben olyan eszement kérdéseim lennének, hogy létezik/létezett-e olyan program, ami PC-re be tudta olvasni infra portról a távszabályzó jelét,
eltárolni, vissza"játszani", PC-ről vezérelhetővé téve a tévét? Esetleg valami adatbázis, ahol le vannak mentve a készüléktípusok infrakódjai?

(#110916) shotika válasza pw12345 (#110915) üzenetére

shotika
(fanatikus tag)

"Ha arra jár egy HDMI kimenetes laptop, azért érdemes lenne kipróbálni, hátha...
40MU6452 elég tuti gépnek tűnik: műholdas tuner, fém káva, középső talp, szuper.
A Q prémium távos, ha a pár gombos letisztult(lepusztult), hangvezérlős, esetleg tapipados vacakra gondolsz, az nálam pont negatívum.
Nálam az a plusz szolgáltatás, minél több gomb van a makro funkciókhoz, nem a menüből kell 8 lépésben előkaparni minden xart.
És főleg, ha világít. Milyen jó, hogy ez mára kipusztult.
Itt kérdeznék rá, hogy a kódok változtak a J-hez képest a K és M szériáknál, vagy kezeli a régi távos is? A Thompson féle világítós Samsumg
távos működik még az új készülékekkel? [link]
Elég régi típusokat idéz a design.
Meg van egy ilyen csodakütyü:
[link]
Az ekcémától, a lisztérzékenységen át, a méhen kívüli terhességig mindenre jó.
Valaki írta (nem keresem vissza), hogy hiányzik neki a Sport mód. Érdemes lenne rájelezni egy régebbi távirányítóval, amin rajta van a makro billenytű,
hátha nem törölték ki teljesen. Nekem működik olyan készüléken, aminek a távkapcsolóján már nincsenek ezek a makrók. Az sem idei gyártmány."

Akkor sorban :) :

PIP-et holnap teszteltem, Sport módos távirányító necces, de utánanézek, hátha találok még vhol ilyet. Gyárilag csak az M5002-ben találta ilyet (közben megjött az M4002, ott nem néztem).
A távirányító:

Én örülök ennek, a gombok nagyrészét eddig se használtam, kb pont azok vannak rajta, amiket a leggyakrabban használnék.

Régi távirányítók működnek vele, a Thompson félét nem ismerem, sztem nem is árulunk ilyesmit.

Shotiii#2629

(#110917) Pumma válasza shotika (#110916) üzenetére

Pumma
(PH! kedvence)

Múltkor írtad, hogy minden tévét felbontotok, de miért? Akkor origináltat nem is lehet venni onnan?

Az idézetet jobb lett volna kijelölni és a Dőlt gombra kattintani, vagy még az Off topic is jobb lenne, mint így.

[ Szerkesztve ]

Xiaomíííííjaú

(#110918) shotika válasza Pumma (#110917) üzenetére

shotika
(fanatikus tag)

Félreolvastad, mi nem bontunk ki minden tévét. Az az Euronics, de ott se minden boltban hiszem, hogy ezt csinálnák.

Shotiii#2629

(#110919) Pumma válasza shotika (#110918) üzenetére

Pumma
(PH! kedvence)

Ja, bocs, rosszul emlékeztem :B , akkor te MM-es vagy?

Xiaomíííííjaú

(#110920) TBMC

TBMC
(őstag)

skacok!

mitől lehet az, hogy mikor lapozgatom a csatornákat fake infókat jelenít meg? értem azt, hogy a korábbi adások címeit írja ki. mintha nem frissítene. aztán ha megnyomom az OK gombot, akkor lefrissít lassacskán. vagy épp ha megnyitom a guideot. :F

egyéb esetben nem frissít.

szolgáltató: digi

www.tbmco.hu  late 2016 15" CTO MacBook Pro, late 2014 27" 5K CTO iMac , iPhone 7Plus | Xbox ONE GT: marko eg

(#110921) GEPESZ66

GEPESZ66
(PH! kedvence)

Az ebédlőben van egy 60cm-es Samsung tévénk, amibe Invitel kártyát helyeztünk.
Bekapcsoláskor feljön néhány másodpercre egy ablak, hogy nincs modul behelyezve, majd bejön a kép.
Az LG tévéből áthoztam a modult a kártyával, azzal is csinálja.
Az LG tévénél nincs ilyen jelenség.
Az Invitel fórumon írták, hogy Samsung tévéknél ezt tapasztalják.
Esetleg a Samsung tévé valami miatt nincs kibékülve az Invitel által adott modulokkal?
Egyszer írt olyat a tévé, hogy valami CI+ 1.3 illesztőprogrammal lehet kompatibilitási probléma, vegyük fel a kapcsolatot a Samsung-al.,de mostanában nem jött fel ez az ablak, hogy lefényképezhessem.
Találkoztatok ilyennel?
Van megoldás rá?

Hátha van köztetek Samsung szervizes, vagy Invitel-es szaki.

(#110922) TBMC válasza GEPESZ66 (#110921) üzenetére

TBMC
(őstag)

nekem a digi kártya is ezt írja.
1-2 mpig. amikor pl HBO-n kapcsolom ki a TVt, s majd ezen csatorna köszöntene mikor visszakapcsolom a TVt de helyette ez a "hibaüzenet" köszönt 1-2mpig, majd bejön az adás.
ezt követően nem csinálja.

gondolom ez afféle "felismerési idő" lehet, mire érzékeli, hogy hoppá van bennem modul, érzékeltem, mehet.

www.tbmco.hu  late 2016 15" CTO MacBook Pro, late 2014 27" 5K CTO iMac , iPhone 7Plus | Xbox ONE GT: marko eg

(#110923) FollowTheORI válasza GEPESZ66 (#110921) üzenetére

FollowTheORI
(PH! kedvence)

Ez teljesen normális, nem tudsz vele mit csinálni.

Steam/Origin/Uplay: FollowTheORI

(#110924) Kerni62 válasza GEPESZ66 (#110921) üzenetére

Kerni62
(tag)

UPC kártyával is csinálja néha. Szerintem az enyém csaj és hisztis.

(#110925) Imy

Imy
(PH! kedvence)

UHD felbontás, 40-43" méretben mik az ajánlottak? Inkább a 43"-t preferálnám. Ár: 150e alatt, de jó lenne ha 130e-ből meglenne.
A KU6000 43", vagy van valami más, ami szóba jöhet? Habár ahogy nézem kifutott modell?

[ Szerkesztve ]

(#110926) PuMbA válasza Imy (#110925) üzenetére

PuMbA
(PH! nagyúr)

UE43MU6102 :)

[ Szerkesztve ]

(#110927) Vins

Vins
(lelkes újonc)

Üdv a hölgyeknek / uraknak !

Samu C650 40" után új, valami hasonlóan jó kontrukciót keresek 43" méretben.
Állítólag ez csak álom....

Amiket eddig nézegettem:

Samsung UE43MU6102
Samsung UE43KU6000
Samsung UE43KU6100
Samsung UE43KU6400

Tapasztalat, teszt, vélemények érdekelnének mit vegyek. Mondjuk, hogy a méret adott, nagyobbat nem szeretnék - 170-ig tudok költeni rá, többet nem. Hallottam olyat, hogy a nagyobb méretbe gyengébb panelt tesznek....nem tudom, nekem elég a 43", NE LEGYEN ÍVELT és 3D sem kell.
Legyen UHD, de legalább FullHD, és smart funkciós.

LG-től nem zárkózom el, mutattak boltban (Euronics) saját IPS paneles és Samu VA paneles különbséget demo módban, mindkettőt el tudom fogadni.
Horizon go-t(B)(/B) szeretnék rajta nézni (nincs kábelem), az LG Web 3.0 nem kezeli, a műsor lejátszásánál megáll.
(B)Ha valaki használja Samsungon és van tapasztalata ossza meg velem.(/B)

Köszönöm szépen

www.vins.hu - Freunde am Fahren

(#110928) Imy válasza PuMbA (#110926) üzenetére

Imy
(PH! kedvence)

Sajnos ez már drága

(#110929) odrif válasza Vins (#110927) üzenetére

odrif
(PH! addikt)

Nekem is Samung C650-es az egyik Tv-m.
Eladod vagy tönkrement?

✂– – – – ✂ – – – – ✂ – – – – ✂ – – – – ✂ – – – – ✂ – – – – ✂ – – – – ✂ – – – –

(#110930) Vins válasza odrif (#110929) üzenetére

Vins
(lelkes újonc)

Dehogy ment tönkre..elnyűhetetlen és az eladók amikor mondtam, hogy az van azt mondták ,már nem fogok olyat kapni akármit is veszek. 7 éves....

Kell még egy TV "sajnos"

www.vins.hu - Freunde am Fahren

(#110931) TBMC válasza Imy (#110928) üzenetére

TBMC
(őstag)

azt írtad fentebb 150 alatt :D ez alatta van 10ftal :D

(#110932) Imy válasza TBMC (#110931) üzenetére

Imy
(PH! kedvence)

Igen, de ha az e-magtól veszem, akkor nem hivatalos HU garancia van rá, nem? Mert román cég, és nem a Samsung magyarországon keresztül kerül be.... Nem?

(#110933) TBMC válasza Imy (#110932) üzenetére

TBMC
(őstag)

azt jól tudod.
DE edigital árát néztem perpill. 149990ft. hivatalos garis. :K

szerk. LINK

[ Szerkesztve ]

(#110934) Imy válasza TBMC (#110933) üzenetére

Imy
(PH! kedvence)

igaz

(#110935) FNZ

FNZ
(senior tag)

hali!

anyámnak nézegetek tv-ket, de nem értem, hogy egy pl. Samsung UE43MU6102KXXH UHD tv miért olcsóbb mint egy Samsung UE43M5502AKXXH FHD-s TV.
nem pont fordítva kellene lennie, mivel az egyik 6os sorozatú uhd, a másik meg 5ös sorozatú fullhd?

(#110936) PuMbA válasza Vins (#110927) üzenetére

PuMbA
(PH! nagyúr)

KU6400, ha nincs, akkor MU6102 :)

(#110935) FNZ: Kevesen vesznek már FullHD TV-t és kevesebbet is gyártanak, azaz drágább a gyártás.

[ Szerkesztve ]

(#110937) 1egaly

1egaly
(fanatikus tag)

Milyen billentyűzetet használtok,ajánlatok?

Erre gondoltam,esetleg vkinek van ilyenje?

(#110938) sandró60 válasza 1egaly (#110937) üzenetére

sandró60
(PH! addikt)

Nekem több éve ez van.Logitech K400
Ezen a linken nézelődj
Ha viszont Bluetooth is van a tévében keres rá a Samsung billentyűzetre-VG-KBD1500 típusra :K

[ Szerkesztve ]

(#110939) Truman

Truman
(senior tag)

Sziasztok!

Úgy két hete vettem a Media Markt Online üzletéből egy Samsung UE 43 M5502AKXXH típusú TV -t. Az a bajom, hogy elég durva felhősödése van.

Ilyen előröl a képernyővel merőlegesen:
https://kephost.com/images/2017/07/04/IMG_20170704_150202.jpg
Ilyen pedig oldatról (kb 60 fokról):
https://kephost.com/images/2017/07/04/IMG_20170704_150219.jpg

Felhívtam az üzletet, ott azt tanácsolták, vegyem vissza a háttér világítást 20 -ről kb 13 -ra, mert az 20 az helytelen beállítás. Segített picit, de még mindig jelentkezik. Sötét képnél még nem is zavarna, de világosnál is látom, pl foci meccs közben a zöld gyepen számomra zavaróan. A Media Mark -t -nál 60 napos az elállás. Szerintetek küldjem vissza? Vagy a másik se lesz jobb?

Ezt leszámítva elégedett vagyok vele, jó és stabil smart funkciók, a routerre kötött külső vinyómat is felismeri külön szoftver nélkül. 4 magos, a menü nagyon gyors.

[ Szerkesztve ]

(#110940) PuMbA válasza Truman (#110939) üzenetére

PuMbA
(PH! nagyúr)

Megpróbálhatsz egy cserét, ennél tényleg vannak sokkal jobb háttérvilágítások, de focimeccsen a gyep sose lesz tökéletes vagy bármilyen nagyon egy színű dolog :) Hát a 20 az tényleg elég felesleges beállítás, mert 10 körül is tökéletesen látható nappal, nagy fényben a kép és legalább kevesebb a felhősödésed.

[ Szerkesztve ]

(#110941) Gaben06 válasza Truman (#110939) üzenetére

Gaben06
(tag)

Hát ez gáz, kérjél típus azonos cserét, ha ezt a TV-t szeretnéd.

(#110942) PuMbA válasza Gaben06 (#110941) üzenetére

PuMbA
(PH! nagyúr)

Vagy inkább az azonos ár miatt cserélje be egy MU6102-re, ha abban VA panel van :)

[ Szerkesztve ]

(#110943) Celtis válasza Truman (#110939) üzenetére

Celtis
(PH! addikt)

Ez meglehetősen egyenletes. Nem így néz ki, ha hibás.
Nekem a KS7000 így néz ki, ha a LED dinamikus háttérvilágítás (smart LED) engedélyezve van.És pl a csatorna menü van a kép jobb oldalán. A legjobb ezért ezt kikapcsolni.

Próbáld meg kikapcsolni a smart LED-et. Ha nem lesz jobb, vidd vissza. Mondjuk az durva, ha világos képen is zavaró. Mielőtt másikat vinnél haza, próbáld ki a boltban, mert lehet, hogy ez típus sajátosság lesz. (Elképzelhető, hogy csak a jobb oldalon vannak LED-ek?)

(#110944) vizibolha

vizibolha
(lelkes újonc)

Sziasztok!

Szeretném a véleményetek kérni, két típus közt vacilálok:

UE40KU6000

UE40KU6400

Az utóbbi nem tűnik annyival jobbnak, mint amennyivel drágább, legalábbis a neten fellelhető tesztek és videók alapján.

(#110945) lightblue

lightblue
(újonc)

Sziasztok. Valaki felrakta már K5500-ra az 1180.5-ös firmware-t? Mik a tapasztalatok? Wifi gond megszűnt?
Köszi.

(#110946) Truman válasza Celtis (#110943) üzenetére

Truman
(senior tag)

Köszönöm válaszokat!

Ezt a Smart LED -es témát még megpróbálom.Csak dühíti az embert hogy kiad érte egy vagyon és még a régi képcsöves tévéje is egyenletesebb. Ha nem javul sokkal megy vissza.

(#110947) PuMbA válasza vizibolha (#110944) üzenetére

PuMbA
(PH! nagyúr)

KU6400 összeszerelésben jobb minőségű, tudásban annyival jobb, hogy több színt tud megjeleníteni :)

[ Szerkesztve ]

(#110948) TBMC válasza TBMC (#110920) üzenetére

TBMC
(őstag)

erre valaki? :F :B

(#110949) PuMbA válasza TBMC (#110948) üzenetére

PuMbA
(PH! nagyúr)

Nálam is ugyanez van :) Így működik gondolom...

(#110950) vizibolha válasza PuMbA (#110947) üzenetére

vizibolha
(lelkes újonc)

Arról esetleg tudsz valamit, hogy pl. valamilyen sport nézése közben észrevehető-e valamilyen utánhúzás, csíkozás stb, egy 8éves FHD tv-t akarok leváltani és nem szeretnék visszalépni a minőség terén
:)

(#110951) FNZ válasza PuMbA (#110936) üzenetére

FNZ
(senior tag)

ok, köszi.
akkor ár alapján az uhd (de a 6-os sorozat nem a legjobb, ahogy az összefoglalóban van), de minőség szerint viszont inkább a fullhd-s készülék az ajánlott?

(#110952) gonczip

gonczip
(tag)

Sziasztok!

Szerintetek panelcsere után egy kissé nem gázos ez így???

Ez előző panel hasonló dolgokat produkált, csak azon máshol voltak láthatóak ezek a bevilágítások.

Samsung ügyfélszolgálata annyit írt erre, hogy jelezték a szervizes kollégáiknak a problémát és minél hamarabb fel fogják venni velem a kapcsolatot. Jelzem ez kb. 3 héttel ezelőtt történt.

Ilyen esetben mit tehetek? Esetleg fogyasztóvédelem?

(#110953) FollowTheORI válasza gonczip (#110952) üzenetére

FollowTheORI
(PH! kedvence)

Milyen TV ez?

Tökéletes sosem lesz, bár ez tényleg elsőre kicsit már soknak tűnik...

Mekkora a fényerő?
Kicsit soknak tűnik azis... lehet ha kicsit normálisabbra veszed, ez is mérséklődik elfogadhatóbb szintre vele.

Lehetne próbálni még egy panelcserét, de ha ez valami olcsóbb kategóriás tévé, sokat nem várnék jobbat.
Fogyasztóvédelmet is lehet lengetni, de csodát azok sem fognak tenni. :)

[ Szerkesztve ]

(#110954) PuMbA válasza vizibolha (#110950) üzenetére

PuMbA
(PH! nagyúr)

TV-je válogatja, hogy milyet fogsz ki, de a KU6400 esetén kevésbé jelentkezik, mint a KU6000-nél :)

(#110955) sandró60 válasza gonczip (#110952) üzenetére

sandró60
(PH! addikt)

Ott a fehér sávban lévő elszíneződés az a fényképezésnek a hibája vagy tényleg ott van?
A háttér világítás milyen értéken van?Azért kérdem ,mert elég "vakító"a fehér.

[ Szerkesztve ]

(#110956) gonczip válasza FollowTheORI (#110953) üzenetére

gonczip
(tag)

Igazából nem akarok fogyasztóvédelemmel fenyegetőzni náluk, csak azért kissé furcsának találom, hogy ilyen félvállról veszi a Samsung a problémám.
Egyébként egy Samsung UE55KU6000-es készülékről van szó.

(#110957) gonczip válasza sandró60 (#110955) üzenetére

gonczip
(tag)

Szineken nem állítottam, minden a gyári értéken van.
Valószínű, hogy a fehér sávban az a sárgás elszíneződés csak a fényképezés miatt van.

(#110958) gyeniko válasza gonczip (#110957) üzenetére

gyeniko
(senior tag)

Kérdés: "Meg tudod nekem mondani az időt?". Válasz: "Persze, 149 cm hosszú".

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#110959) krixkrax

krixkrax
(kvázi-tag)

2012-es E szerias TV-m van. Sokat hasznaltam a youtubeot, ugyhogy nagyon bosszantott mikor eltunt. Nem volt olcso a TV, 6-os szerias es most meg kohogjek ki egy 20-ast egy android TV boxert vagy 10-est chromecastert???

De megoldodott! Plex-et telepitettem a TV-n es a gepen egy Plex servert. Online forrasban van a youtube csatorna es tulajdonkeppen tobb, jobb funkcionalitast kinal mint az eredeti yt app. Ajanlom mindenkinek!

(DLNA-ra Serviio-t hasznalok, elvileg azon is be lehet valahogy mokolni, kicsit vacakoltam vele (regebbi verzio), nem ment, hagyom a csudaba, Plexszel nagyon klassz.)

(#110960) geckowize válasza sandró60 (#110845) üzenetére

geckowize
(őstag)

Szia,

A modellszam vegen AW postfix mit jelent? Eloreutalassal valaki fizetett mar itt?

Régi rendszerbeli Hardverapró pirospontjaim: http://www.phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=geckowize

(#110961) sandró60 válasza geckowize (#110960) üzenetére

sandró60
(PH! addikt)

Én még soha nem vásároltam így. :K

(#110962) FollowTheORI válasza geckowize (#110960) üzenetére

FollowTheORI
(PH! kedvence)

Olyan mintha bankkártyával előre kifizetnéd egy webshopban... :)

Csak ugye itt számlát küldenek, elutalod a pénzt, aztán küldik az árut. Ott meg még ennyi sincs... fizettél, jön az áru.

[ Szerkesztve ]

(#110963) maglew

maglew
(tag)

Sziasztok!

Van egy kb 5 éves Smart TV-m és a Samsung meg a youtube volt olyan jófej hogy megszüntette a TV-n a youtube alkalmazást.

Van valami más program vagy hekkelési lehetőség hogy újra a tévén tudjam nézni a youtube videókat?

(#110964) Celtis válasza maglew (#110963) üzenetére

Celtis
(PH! addikt)

Ha esetleg nem működne a görgetőgomb az egereden, hogy visszaolvass 4! hozzászólást, akkor javaslom a kereső használatát, ahova beírod a youtube vagy YT keresőszavakat.

Bocs, de elég unalmas, hogy hetente öten kérdezik meg ugyanazt, a legkevesebb visszaolvasás vagy keresés nélkül.

(#110965) Flashget válasza maglew (#110963) üzenetére

Flashget
(Jómunkásember)

tipust nen rtal.
tv bongeszojebol inditva a yt vagy smart kutyu csatlakoztatasa a tv-hez.
D szerianal heck utan fellehetett rakni HD-s yt appot mikozben a gyari nem HD-s app volt.

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.