2017. január 19., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2017-01-11 10:16:08

IT café

>>>>>KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!<<<<<

Összefoglaló kinyitása ▼

(#10201) dh66e válasza huliganboy (#10200) üzenetére

dh66e
(PH! kedvence)

Apropó igazad van nem egyértelmű miért is pattant ki a máshova másolás letöltés lehetősége.
Több kodis eszközt szolgálna ki így egy helyről menne a betöltése.
Egyébként lehet nem lesz belőle semmi sem mert most kifagy a kodi (vagy a kis stick) ha váltani próbálok a simple tv meg a simple tv 2 között.
Vannak itt anomáliák kérem. :)

(#10202) huliganboy válasza dh66e (#10201) üzenetére

huliganboy
(Topikgazda)

Hát pont a pastebin a megoldás erre. Felrakod oda az m3u listát, és a IPTV kliensbe pedig megadod a címet és nem kell helyileg tárolni és végtelen klienst ki tud szolgálni!

[ Szerkesztve ]

KODI KIEGÉSZÍTŐK - OLVASD EL A TÉMA ÖSSZEFOGLALÓT!

(#10203) dh66e válasza huliganboy (#10202) üzenetére

dh66e
(PH! kedvence)

Már értem.
Eddig azon erőlködtem hogy a CC downloader beállításaiban legyen a letöltés helye beállítva te meg a kliensről beszélsz.
Megpróbálom amit javasolsz.
Köszönöm!!!

(#10204) Headless válasza dh66e (#10203) üzenetére

Headless
(őstag)

Csak halkan megjegyzem a CS ASZF-ét. egy regisztrácival egy "tuner"-t használhatsz (egy gépről játszhatod le a listát egyszerre). Bár nem tudom mennyire veszik komolyan, de nem szeretnék a a szégyen falukra kerülni, ugyanis bűntudat nélkül kiírják az adataidat...Persze ha megadtad.

(#10205) dh66e válasza Headless (#10204) üzenetére

dh66e
(PH! kedvence)

soha nem menne egyszerre több eszközön.

(#10206) flamario

flamario
(újonc)

Ez igy nem teljesen helyén való.
A CS-downloaderrel az eszközre kell hogy letöltödjön a cardshare.m3u mert ott idöközönként frissíti a listát.
Felül irja magát.!!!
Ha csinálsz egy másolatot és feltöltöd a pasenbinre akkor ott soha nem fog frissülni,
nem beszélve arról , hogy egy kis googlizással megint millioan fogják majd használni a listát olyanok is akik nem CS regisztráltak

(#10207) toth_janika válasza toth_janika (#10191) üzenetére

toth_janika
(őstag)

Hát azt hiszem feladom ezt a Kodi és sorozat dolgot...
A sorozat címek és epizódok is ugyanúgy vannak, mint a TVDB-n, de nem szinkronizálja be.
Valószínűleg én rontok el valamit, de nem foglalkozok vele tovább... 3. napja kínlódok és nincs előrelépés...
Köszönöm az eddigi segítséget! :R

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#10208) blakey válasza toth_janika (#10207) üzenetére

blakey
(PH! nagyúr)

Írj példákat, akár privátban is.

[egyelőre (nem egyenlőre), képátló (nem képátmérő), Blu-ray (nem Blue-ray)]

(#10209) huliganboy válasza flamario (#10206) üzenetére

huliganboy
(Topikgazda)

Azért pastebinen lehet privát oldalad is, így az elmentett dolgok más nem láthatja, nem szerkesztheti, nem listázza semmi.... persze attól kényelmetlenebb mint ha csak mindig felülírod az eredeti fájlt!

KODI KIEGÉSZÍTŐK - OLVASD EL A TÉMA ÖSSZEFOGLALÓT!

(#10210) Headless válasza dh66e (#10203) üzenetére

Headless
(őstag)

Hálózati meghajtóra/NFS-re/ftp-re ha jól emlékszem a downloader is képes letölteni. Mindenféle módosítás nélkül. Csak kodiban hozzá kell adni mint forrás…

De ha kell átküldöm azt a 3 wget parancsot amivel le tudod tölteni az m3u fájlt, ha esetleg máshol futtatnád, és a mentés helyének csak a képzeleted szab határt.

[ Szerkesztve ]

(#10211) junkpod válasza toth_janika (#10207) üzenetére

junkpod
(PH! addikt)

Listazd ki a mappa tartalmát hagy lássuk mi is,

egyenlőre muszály biciglizni külömben... (bármilyen általam feltöltött kép amiben film/zene listák látszódnak csak egy fiktív adatbázis alapján készültek, nem rendelkezem ezen filmek/zenék egyetlen példányával sem semmilyen formában)

(#10212) dh66e válasza Headless (#10210) üzenetére

dh66e
(PH! kedvence)

Nagyon köszi kipróbálom.Megy pü!

(#10213) modzoltan

modzoltan
(újonc)

Sziasztok! Iptv simple client-et be lehet állítani valahogyan, hogy csak a magyar nyelvű csatornák legyenek a listában? Raspberry Pi3, Libreelec, CS.m3u

[ Szerkesztve ]

(#10214) junkpod válasza modzoltan (#10213) üzenetére

junkpod
(PH! addikt)

Én annak örülnék ha a csoport m3u downloader már eleve le se töltené amit nem akarok (minden ami nem magyar).
Amúgy ha iptv-nyimsz egy balra nyilat ott kiválasztható a csoportokból a magyar (hu) csoport.

egyenlőre muszály biciglizni külömben... (bármilyen általam feltöltött kép amiben film/zene listák látszódnak csak egy fiktív adatbázis alapján készültek, nem rendelkezem ezen filmek/zenék egyetlen példányával sem semmilyen formában)

(#10215) modzoltan válasza junkpod (#10214) üzenetére

modzoltan
(újonc)

Sajnos nekem ott csak a minden csatorna lehetőség van! Nem lehet választani!

(#10216) flamario válasza modzoltan (#10215) üzenetére

flamario
(újonc)

de lehet
TV beállítások...csatorna csoportok szinkronizálása a kiszolgáloval...ON ba rakni

(#10217) modzoltan válasza flamario (#10216) üzenetére

modzoltan
(újonc)

Köszönöm szépen, ez volt a probléma!

(#10218) Bicsko válasza junkpod (#10214) üzenetére

Bicsko
(lelkes újonc)

Én spec örülök hogy a többit is leszedi. nem rossz az nyelvet tanulni, sportot nézni

(#10219) bucihost

bucihost
(fanatikus tag)

Sziasztok. Eddig használtam az SB-t de ez a regelős része most megakasztott. hogy lehet oda bejutni? :W

(#10220) dugynok válasza bucihost (#10219) üzenetére

dugynok
(fanatikus tag)

Csak meghívásos alapon, viszont a Kodisokat kezdik kilőni róla...

(#10221) Bicsko válasza bucihost (#10219) üzenetére

Bicsko
(lelkes újonc)

Vagy a facebook csoporton tudsz kérni meghívót

(#10222) Teplic válasza modzoltan (#10217) üzenetére

Teplic
(tag)

IPTV Simple client-et használok, azt duplikáltam. Merre tudom beállítani, hogy csak a magyart jelenítse meg a CS-ből, tudna valaki segíteni?

update:
Á, megvan. menüben nyomok balra nyilat. nem film közben.
és rendszer --> tv beállítások alatt kell beállítani, amit mondtál. ok, köszi!
csak sokat keresgéltem mielőtt kérdeztem, aztán csak megtaláltam :)

[ Szerkesztve ]

(#10223) Teplic válasza flamario (#10216) üzenetére

Teplic
(tag)

esetleg lehet olyat, hogy több csoportot kiválasztok, vagy egyeseket deaktiválok? csak egyet tudok kiválasztani. (PVR simple client)

(#10224) Zolorado válasza bucihost (#10219) üzenetére

Zolorado
(lelkes újonc)

#10218 Bicsko

Meg a Hustler TV sem rossz... :D

A PVR funkciókat be lehet állítani a CS okossághoz? (Felvétel, megállítás, visszatekerés, stb.)

[ Szerkesztve ]

(#10225) csavi43

csavi43
(újonc)

Sziasztok. Nem tudjátok mi a helyzet opensubtitlessel. Azt írja, hogy regiysztrálás kell a felirat letöltéshez. Meg is csináltam, de a kodiban mem tudok beállítani usert és passwordot hozzá. Eddig nem is kérte. Van egyébként másik felirat kiegészítő, ahol vannak magyar feliratok?

(#10226) dugynok

dugynok
(fanatikus tag)

A CS weboldalán a profilban van olyan, hogy meg lehet adni MAC Address-t. Az mire szolgálhat? Ha oda beírom egy készülék mac címét, akkor a letöltött m3u file csak azon a készüléken fog futni?

(#10227) Bucy válasza csavi43 (#10225) üzenetére

Bucy
(senior tag)

Nekem a super subtitles-ról szedi szépen.

(#10228) Bicsko válasza csavi43 (#10225) üzenetére

Bicsko
(lelkes újonc)

Én úgy emlékszem nekem fel van téve egy opensubtitles addon ami az alap kodiban van és abban jelentkezem be

[ Szerkesztve ]

(#10229) dugesz77 válasza csavi43 (#10225) üzenetére

dugesz77
(senior tag)

Nálam is ugyan ezt csinálja pedig van reg meg minden. Az unofficial telepítsd ott nincs gond.

Néha összeszavakat a keverem.

(#10230) blakey válasza csavi43 (#10225) üzenetére

blakey
(PH! nagyúr)

Több hónapja csak regisztráció után működik, a Beállítások alatt a kiegészítőknél be tudot állítani a felhasználó/jelszó párost. Nálam tökéletesen működik az OS és a SuperS is.

[egyelőre (nem egyenlőre), képátló (nem képátmérő), Blu-ray (nem Blue-ray)]

(#10231) dugesz77 válasza blakey (#10230) üzenetére

dugesz77
(senior tag)

Nekem se volt gondom a belakott 07-es LE-vel de mostanában telepítve a 12c-nél nem indult el OS. Pedig a webes oldalra simán belépek a loginnal (tehát nem ez a gond) de LE alatt hibát dob,hogy regisztráljak pedig az addonnál ugyanúgy meg van adva a belépéshez minden helyesen.Mindegy az Unofficial működik rendesen.

[ Szerkesztve ]

Néha összeszavakat a keverem.

(#10232) flamario

flamario
(újonc)

jó reggelt,

Müködik valakinél CS esetén az EPG müsorujság.
Ha igen milyen beállítást igányel

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.