Hirdetés

2017. augusztus 16., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2017-08-15 13:30:33

IT café

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#15701) ekrisztian válasza Melorin (#15700) üzenetére

ekrisztian
(senior tag)

Nekem sem ment :)
De igen, jelenleg most az összes topic ilyen a ph! :D

(#15702) icemad válasza Melorin (#15700) üzenetére

icemad
(őstag)

És ha nem megy? Van ilyen. Próbáld meg pár nap múlva. A többség hónapok óta használja, minden gond nélkül.

Azért jó a Playboy magazin,mert megmutatja mire képes a Photoshop.

(#15703) synar válasza Melorin (#15700) üzenetére

synar
(senior tag)

A te problémádra válaszoltak két hozzászólásban, ezek alapján telepítettem és állítottam be a MindigTv és a Cardshare addonokat, azóta is tökéletesen működik mindkettő. Ezúton köszönöm minden közreműködőnek a segítséget. :R

(#15704) junkpod válasza Melorin (#15697) üzenetére

junkpod
(PH! kedvence)

A cardshare amiről írtál az warez. Tény.
Nem kell a terelés...

egyenlőre muszály biciglizni külömben... (bármilyen általam feltöltött kép amiben film/zene listák látszódnak csak egy fiktív adatbázis alapján készültek, nem rendelkezem ezen filmek/zenék egyetlen példányával sem semmilyen formában)

(#15705) Melorin válasza junkpod (#15704) üzenetére

Melorin
(őstag)

De nekem egyáltalán nem volt szükségem warez dolgokra, csak az ingyenes csatornákra, úgy tereltek a warezos addonok felé.

(#15706) junkpod válasza Melorin (#15705) üzenetére

junkpod
(PH! kedvence)

A MinDigTV addon önmagában működik vagy nem. Ez sem hivatalos sw, tehát nem szabad elvárásokat támasztani. Amikor megy (többnyire) akkor fhd jönnek az m1-4 csatornák.
A cardshare csak az m3u downloadertés kell használni, az háttérben rendszeresen letölti a csatorna listát. Regisztrálni csak a csatorna oldalon kell. Ezután a 700 csatornás tvmusort ma a tvclient addonnal érdemes nézni mert akkor valós a tv funkciókat kapsz, főleg ha megadod neki a gravitáció felé musorujsagot és a csatorna logokat.

Igen, minden ph topik ilyen, ha vki elkezd hisztizni, f@sozni akkor ez lesz belőle...

[ Szerkesztve ]

egyenlőre muszály biciglizni külömben... (bármilyen általam feltöltött kép amiben film/zene listák látszódnak csak egy fiktív adatbázis alapján készültek, nem rendelkezem ezen filmek/zenék egyetlen példányával sem semmilyen formában)

(#15707) synar válasza junkpod (#15706) üzenetére

synar
(senior tag)

tvclient addonnal érdemes nézni mert akkor valós a tv funkciókat kapsz, főleg ha megadod neki a gravitáció felé musorujsagot és a csatorna logokat.
Erről lehetne kicsit bővebben? Link is jó ha van hol utánaolvasni. Köszi előre is.

(#15708) csubyy válasza synar (#15707) üzenetére

csubyy
(újonc)

Kodi alá tedd fel a pvr iptv simpleclient kiegészítőt.
A beállításoknál mutatsd meg neki a a cc-s m3u fájlt.
Az EPG-hez add meg a http://epg.gravi.hu/guide.xml utat.

(#15709) junkpod válasza synar (#15707) üzenetére

junkpod
(PH! kedvence)

(#15710) synar válasza junkpod (#15709) üzenetére

synar
(senior tag)

Sikerült, köszönöm szépen mindkettőtöknek. :R

(#15711) pcmesteryt

pcmesteryt
(újonc)

A poszt arról szól, hogy a FOX, NatGeo, és Natgeo Wild INGYEN 1080p-ben (vagy 720p-ben) nézhető a HBBTV-n.

(#15712) Indiant válasza pcmesteryt (#15711) üzenetére

Indiant
(PH! addikt)

..ha előfizető vagy. :((

(#15713) synar válasza Indiant (#15712) üzenetére

synar
(senior tag)

Nem csak akkor.

(#15714) Melorin válasza junkpod (#15709) üzenetére

Melorin
(őstag)

Köszönöm én is, így sikerült :)

(#15715) pcmesteryt

pcmesteryt
(újonc)

Igazábból akkor, de ha a fórumon rákeresel a "hbbtv"-re, akkor találsz egy posztot, és ha átírod a linkben a csatornát, akkor ingyen van, ráadásul HD-ben!!!

(#15716) Fatraktor válasza csubyy (#15708) üzenetére

Fatraktor
(újonc)

hello

nállam igy szaggat , bufferol allandoan a legtöbb csatorna. Kliensböl nézve pedig nem, ez mitöl lehet?

(#15717) csubyy válasza Fatraktor (#15716) üzenetére

csubyy
(újonc)

Milyen kliensből?

(#15718) aryes válasza Melorin (#15682) üzenetére

aryes
(PH! addikt)

Az a szomorú valóság, hogy az ingyen tv nem jár neked (sem) alanyi jogon. A kodi egy lehetőség, ha ügyes vagy, tudsz élni vele. Hőbörögni sokkal egyszerűbb, az igaz...

(#15719) Melorin válasza aryes (#15718) üzenetére

Melorin
(őstag)

De hagyjuk már a témát mert kezd unalmas lenni. :U

(#15720) aryes válasza Melorin (#15719) üzenetére

aryes
(PH! addikt)

Nem értem, hogy milyen eszközön nem tudod ingyen nézni a mindigtv-t? Androidra van dedikált app. Pc-n böngészőben lehet nézni helyette ezer más forrásból. Tv-hez pedig csak egy antenna kell.

[ Szerkesztve ]

(#15721) dazexy válasza aryes (#15720) üzenetére

dazexy
(újonc)

Teljesen igazad, van. Akinek nem megy, és a segítségekkel sem tud mit kezdeni azzal én sem tudnék mit kezdeni. Pluszban még a háborgás sem segít abban a jótékony felindulásban, hogy bárki még segítséget nyújtson. Szerintem ennyi bőven elég volt mindenkinek.

(#15722) pkollar

pkollar
(tag)

Akit érdekel.

Változás volt a Cardshare oldalon, amit a CS és CSS programokban át kellet vezetni.
Az uj letöltési linkek:

VLC-s lejátszó: CS.exe

Országokra szétszedő: CSS.exe

[ Szerkesztve ]

(#15723) tonyrulez

tonyrulez
(őstag)

CS-hez csináltam iMacros makrót, ami 1óra 50percenként beaktiválja a 2 órás trialt. Biztos megoldható lenne egyszerűbben, más programmal, én nem értek hozzá, örülök hogy ezt sikerült összedobnom :D
CS iMacro

Ha már CS: "Our active users ( with cardsharing subscription ) have validity 24 hours, our free users only 2 hours." Tehát ha előfizetek egy random $1-os csomagra, akkor csak naponta kell klikkelgetni? Lehet annyit megérne nekem.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#15724) pkollar

pkollar
(tag)

Akit érdekel.
Változás volt a Cardshare oldalon, amit a CS és CSS programokban át kellet vezetni.
Az uj letöltési linkek:
VLC-s lejátszó: CS.exe
Országokra szétszedő: CSS.exe

(Bocsi, az előzőt nem teszteltem, azok nem müködtek, ezek a jó linkek)

(#15725) Melorin válasza aryes (#15720) üzenetére

Melorin
(őstag)

Libreelec.

(#15726) Indiant válasza pkollar (#15724) üzenetére

Indiant
(PH! addikt)

Na most teljes az összezavarás.
Az első postodból lejött a két file: cs.exe és css.exe. A második postodból egy cs.exe és egy másik csx.exe.
Most akkor ki van kivel?
Ja és a 2 db cs.exe és 1db csx.exe méretét tekintve azonos, de tartalmát tekintve egyik sem.

..de azért köszönjük!

[ Szerkesztve ]

(#15727) aryes válasza Melorin (#15725) üzenetére

aryes
(PH! addikt)

Úgy értem milyen eszközön?

(#15728) junkpod válasza tonyrulez (#15723) üzenetére

junkpod
(PH! kedvence)

Felesleges. Működik enélkül is.

(#15729) tonyrulez válasza junkpod (#15728) üzenetére

tonyrulez
(őstag)

Hogyan? Én csak az utóbbi hozzászólások miatt próbáltam ki a CS-t, és pár óra után már nem működött, csak miután újraaktiváltam. Vagy az M3U downloader ezt is elvégzi helyettem?

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#15730) betyarr

betyarr
(PH! addikt)

cs esetén másnak sem mutatja az aktuális műsort a gravi féle verzióval?

(#15731) pkollar válasza aryes (#15727) üzenetére

pkollar
(tag)

A nevéből azt hittem egyértelmü, hogy csak windows alatt.

(#15732) pkollar válasza Indiant (#15726) üzenetére

pkollar
(tag)

Az első postot elkapkodtam :(
A másodikban vannak a müködő linkek, csak azt érdemes letölteni.
Csak windows alatt mennek (koditól teljesen függetlenül) és sajnos időnként kell a webes free testet aktiválni.
Esteleg megpróbálom beépiteni a programba, hogy azt sem (aktiválni sem) kelljen.

(#15733) Indiant válasza pkollar (#15732) üzenetére

Indiant
(PH! addikt)

Biztos igazad van, de a másodikban nincs Csatorna szétszedő.

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.