Hirdetés

2019. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-03-07 17:25:49

IT café

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#24751) Attis1969 válasza Attis1969 (#24750) üzenetére

Attis1969
(újonc)

Az Extendedinfo Script ben ha megnyitod?

(#24752) maestro87

maestro87
(őstag)

Hogy lehet az olyan releaseket a médiatárba rendesen felvenni ahol a sample fájl pl. minta.mkv néven szerepel?
Ilyenkor mindig duplán adja hozzá a filmet, persze az egyik csak az 1 perces sample. :F
Az átnevezésen és a nem töltöd le a sample-t megoldásokon kívül van más megoldás?

(#24753) Borisz76 válasza maestro87 (#24752) üzenetére

Borisz76
(PH! kedvence)

Sample törlése.....

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#24754) CoF válasza maestro87 (#24752) üzenetére

CoF
(fanatikus tag)

Olyan release-t kell tölteni ahol normális az elnevezés, vagy szólni a releaser-nek, hogy sample.mkv legyen, ha már lusta filmcim-sample.mkv elnevezést használni. Nekem soha nem adta még hozzá, ha véletlenül szedem, mert amúgy kihagyom, de nem találkoztam még minta.mkv release-el szerencsére... A kódolása milyen lehet vajon.

"Ha nem találod meg azt a módszert, ami álmodban is pénzt fial, akkor életed végéig dolgozni fogsz." - Warren Buffett

(#24755) maestro87 válasza CoF (#24754) üzenetére

maestro87
(őstag)

A MaTek releasek ilyenek, és a Kursk-ból csak az van fent 1080p-ben (hülye dupe szabályzat miatt nem is tölthetnek fel mást).
Még azt is szeretem mikor a rls név elöl szerepel a fájlban és/vagy a mappában és emiatt nem tudja letölteni az infókat... :((( Bár ez már ritkábban fordul elő.

(#24756) pilot-csaba válasza Csicsóka (#24745) üzenetére

pilot-csaba
(újonc)

Köszi a választ! Sajnos a jelenség nálam nem szerver oldali problémára utal. A régi Android boxom még hozzáférhető, és azon nem jelentkezik ez a probléma. A win 10-es boxon (HBO go) szinte mindig. Ha ugyanezt a filmet elindítom az Android boxon, ott akadás (puferrelés) nélkül fut. Erőforrás hiányt nem tapasztalok (proci 40%-on RAM 55%-on fut). -Megjegyzem, az Androidos box 8 magos, 2GHz 3GB RAM, a win10 4 magos 1.9GHz procival 4GB RAM rendelkezik...

(#24757) Adam035

Adam035
(újonc)

Sziasztok! Nálatok rendesen működik a Kodi gépen?
A Kodi legújabb verziója fut a gépemen Windows8 alatt, eddig működött is problémamentesen, azonban úgy egy órája hiába próbálom elindítani az alkalmazást, meg sem nyílik, csak azonnal azt írja ki a gép, hogy "a kodi helyes működése leállt". Más is tapasztalt már ilyen problémát?Van valakinek ötlete, hogy mi lehet a baj, ill. mi a teendő? :(

(#24758) Noxy válasza Adam035 (#24757) üzenetére

Noxy
(PH! kedvence)

Restart Windows?

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#24759) Smiley válasza PistiSan (#24748) üzenetére

Smiley
(őstag)

YouTube meg a TubeCast is fennt van a kodi-n. A TubeCast-ot elinditom es megkerdezi, hogy akarok-e uj auth kodot, ha azt beirom a telefon YouTube app settings/watch on TV-be akkor egeszen addig amig a kodi nincs ujrainditva tokeletesen mukodik, es a telos YouTube app-on bellul latom a gepet. Ha reboot akkor ujra fel kell vennem a kodot. Ez igazabol a bajom. :) Kb mint az mostani smart tv-k amik tudjak ezt a YouTube cast-ot.

Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

(#24760) Adam035

Adam035
(újonc)

Már megvolt (ez lemaradt), újraindítottam a gépet, de a hiba sajnos továbbra is fennáll.

(#24761) PistiSan válasza Smiley (#24759) üzenetére

PistiSan
(PH! addikt)

TubeCast, nem ismertem, ki fogom próbálni.

OnePlus 3, LineageOS 16. Az emberek 66 százaléka nem tud számolni! Gondoljatok bele, ez majdnem a fele!!

(#24762) patakij

patakij
(kvázi-tag)

Az HBO GO-s fél képernyőt kitakaró felirat problémára nincs valami orvosság? Vissza olvastam, de a fentebb említett megoldás (Inputstream adaptive) nálam nem működik. Azt eredményezi, hogy nem indul el egy film sem.
0.2.3 HBO GO Hungary // 18.2 KODI Leila

(#24763) PistiSan válasza Smiley (#24759) üzenetére

PistiSan
(PH! addikt)

Szia, ki próbáltan win10 és kodi 18.2 mellett ugyan ezt a hibát tapasztalom én is, lehet érdemes lenne a kiegészítő fejlesztőjének is jelezni a problémát.

OnePlus 3, LineageOS 16. Az emberek 66 százaléka nem tud számolni! Gondoljatok bele, ez majdnem a fele!!

(#24764) Smiley válasza PistiSan (#24763) üzenetére

Smiley
(őstag)

Hmmm... Köszi. Akkor nem úszom meg, ki kell debuggolnom. Nagyon tetszene ha jól működne. :)

Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

(#24765) dh66e válasza patakij (#24762) üzenetére

dh66e
(PH! kedvence)

Az HBO GO-s fél képernyőt kitakaró felirat problémára nincs valami orvosság?
Ez milyen eszközön/oprendszeren mutatkozik meg?
Nálam nincs ilyen gond frire tv stick +kodi 18.2 leia kombón.

(#24766) Peter.70

Peter.70
(őstag)

Sziasztok,

A movieshark kiegészítőben található tartalmakon kívűl lehet még valamit betenni a kodi-ba? ( Filmek, sorozatok )

(#24767) tomigonzo

tomigonzo
(tag)

Ha jol lattam ma jott frissites a Digi Tv addonra, eppen rakom ujra az egesz rendszert, es nem lehet a repobol felrakni az uj verziot (regi rendszeren meg raffissitette), nalam van a gond, vagy a repoban?
koszi

(#24768) tomigonzo válasza tomigonzo (#24767) üzenetére

tomigonzo
(tag)

rendszer ujrainditas utan megoldva ;)

(#24769) patakij válasza dh66e (#24765) üzenetére

patakij
(kvázi-tag)

Ez egy Win10 htpc, az alap skinnel, ha ez számít. Az HBO GO pedig a 2.7.1-es MS Repo-ból van. Raspberry-n is megnézem majd, bár szerintem ott működik, mert pár hónapja is jó volt.

(#24770) dh66e válasza patakij (#24769) üzenetére

dh66e
(PH! kedvence)

Jah annál lehet hogy ez problémás,ott én nem használom.

(#24771) bekecs76

bekecs76
(kvázi-tag)

Srácok!
Kettőt szeretnék kérdezni, pár napja kérdeztem, de nem jött válasz.
1. Médiatár adatbázis létrehozása után, hogyan lehet egyszerűen leellenőrizni, hogy melyik filmet nem találta meg. Mondjuk van a külső vinyón, 295 filmem, és a médiatárban csak 281 van. Egyesével kell végiig lépegetnem, hogy melyik maradt ki? Van valami egyszerűbb megoldás? Ez így elég babra munka.
2. Van néhány dvd filmem, de szinte egyikkel sem boldogul. Vagy lefagy, vagy el sem indítja, az elején a menüs résznél kiakad, stb. Dvd filmet, hogyan kell a kodival lejátszani? Kell valamit állítanom?

(#24772) PeterPH válasza bekecs76 (#24771) üzenetére

PeterPH
(senior tag)

1. A Missing Movies addon kell neked.
2. Nem érdemes sokat vacakolni vele, be kell szerezni használhatóbb formátumban (mkv).

(#24773) gyuri81 válasza tomigonzo (#24767) üzenetére

gyuri81
(PH! addikt)

Mit tartalmaz a frissítés?

Note 8+ Gear S3 Frontier

(#24774) flamario válasza gyuri81 (#24773) üzenetére

flamario
(tag)

https://repo.mvshrk.xyz/plugins/plugin.video.digi.hu-online/changelog.txt

(#24775) pkollar válasza Smiley (#24764) üzenetére

pkollar
(tag)

Nekem win10-es kodiban ez oldotta meg https://github.com/peak3d/inputstream.adaptive/issues/247
(a végén lévő ápr.7 -i frissités)
https://github.com/peak3d/inputstream.adaptive/files/3051667/inputstream.adaptive_windows_x64.zip

(#24776) Luissimo válasza flamario (#24774) üzenetére

Luissimo
(PH! kedvence)

műsorfüzet működik úgy mint az eredeti appban? :Y

(#24777) kovbandi82

kovbandi82
(őstag)

Hbo Go addonhoz lenne kérdésem.
Eme leírás szerint üzemeltem be 2 készülékre Rpi3-ra:
[link]

Mindkettőnél egy idő után előjön az, hogy ha rákattintok egy adott filmre, nem kezdi lejátszani. Kodi restart után jó megint pár hétre. Van erre orvosság?

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.