Új hozzászólás Aktív témák

  • Oliverda

    félisten

    válasz rocket #4290 üzenetére

    "Akkor vergodtek volna egy ideig, majd beutott volna a krach, hogy aztan kinel kotott volna ki a ceg nem tudom, de kapott volna az Inteltol x86 licenszet, mert kulonben az Intelt feldaraboltak volna."

    Vagy nem kapott volna... ezt így könnyű leírni csak éppen egyikünk sem jós legjobb tudomásom szerint.

    "Most annyiban mas a helyzet, hogy kesobb johet majd a krach, egyszer elzarjak majd az olaj $ csapot,"

    Ne keverd ide az arabokat mert a GF meg és az AMD már két külön cég egy ideje. Ráadásul azt sem nagyon értem hogy miért kellene az az "olaj $ csap" ha nyereségesek lesznek.

    "Az üzemi veszteség változatlanul az AMD tavaly önállósított félvezetőgyártó leányvállalatának, a GlobalFoundriesnek volt köszönhető, a chiptervező üzletág ugyanis operatív szinten nyereséges, 80 millió dollár profitot ért el. Az idén viszont végre teljesen leválik a gyártás a cégről, a leányvállalat számai már az első negyedévben sem fognak szerepelni a pénzügyi jelentésben."

    [link]

    Valójában az a legnagyobb baj hogy szerintem baromira nem vagy tisztában egy ilyen vállalat működésével csak dobálózol a nagy szavakkal. Bár ez a legkönnyebb, tény. Sajnos vannak itt még sokan mások akik ugyanezt teszik.

    "Mitol vicces? kaphato mar a Fusion?:)"

    Attól hogy pl. még a Fermi sem kapható mégis kb. úgy beszélsz róla mintha már ott lenne a kezeidben. :)

    "Valoban nem fogsz, mert nem a kinalattal van a gond, hanem uzletileg, es errol volt szo."

    Ez desz@rszöveg. :D Akkor felőlem azt is elmesélheted hogy üzletileg mi a gond vele.:)

    "Nem a PH HD5970 hiszti kiralyait vettem alapul"

    Akkor mit? :D

    "Egy hozzaszolasban, egy hozzaszolasodra valaszolok, nincs ezzel szerintem semmi gond."

    Ezzel csak annyi a gond hogy az alapszabályokba ütközik illetve átláthatatlan.

    decibel: Nem majd inkább a tiédre...

    "Az hogy még létezik annak köszönhető, hogy az Intelnek szüksége van rá."

    Igen, ez a szokásos bullshit sablonszöveg amit valaki egyszer leírt és azóta az okosok terjesztik mint szúnyogok a maláriát.

    [ Szerkesztve ]

    "Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

Új hozzászólás Aktív témák