Új hozzászólás Aktív témák

  • JaniS

    senior tag

    Lehet, hogy nem tartozik szervesen a témához, de a pontos fizikai modellezés a grafika idáig csak a Crysisban tudott megragadni. Kicsit el is szontyolodtam (AVP3 után pl.), hogy 2007-es játékként még mindig az etalont jelenti ezen a téren. (Most nem arról beszélek, hogy kinek jön be és kinek nem maga a játék, ebben különbözünk.) Én pl. annyira szerettem, hogy sokszor kedvem lett volna már megállapodni a játékban. Volt pl. egy nagy farm, ahol szépen lemészároltam mindenkit és így sajnos egyedül maradtam. Volt ott valami pálmaültetvény, nem messze káposztaföld vagy mi a franc, csirkék csipegettek az úton, szép hely volt. Azt terveztem, hogy rendbe rakom az épületeket, amelyeket a harc hevében leamortizáltam, elvontatom a kiégett dzsippeket és igen... letelepszem és gazdálkodni kezdek. Termesztem a növényeket, vágok csirkét húsleveshez, hétvégenként elmegyek vadászni fácáncsibére (azok a rohangászó tarka madarak, amelyeket helyenként látni lehet), meg ilyenek. Aztán, mivel nőt nem nagyon látni a játékban - max. az átvezető videokban -, szerzek valahol egy (b*z*) koreait és azzal éldegélek. Na, szóval ilyen terveim voltak... De ha kijönne egy jobb grafikával és fizikával megáldott játék, DX11-gyel, tesszelációval, Havok-kal vagy PhysX-szel, akkor szívesen beruháznék egy Radeonra vagy egy Fermire.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák