Új hozzászólás Aktív témák

  • Goldmember01

    tag

    hali, adott egy régi gép: i5 3450 @ 3.10GHz, 8gb ram, HD7870, 860 EVO SSD, Win7, LG 24GM79G-B nemrég vásárolt 144hz fullHD monitor (év elején lesz új config, monitort előre megvettem mert a régi bekrepált).

    2 napja kezdte el azt csinálni a gép, hogy amikor bekapcsolom úgy tűnik, hogy beindul minden kivéve a monitor DE a billentyűzet num lock ledje ki-be kapcsol és az LG RGB egerem is hasonlót csinál a ledekkel. Első nap úgy indult el minden rendesen, hogy áramtalanítottam a gépet és ha jól emlékszem a második próbára sikerült elindulnia mindennek. Ma kétszer volt ki majd bekapcsolva a gép és mindkétszer elég sokadik ki-be kapcsolás/áramtalanítás után indult el. Lehet a monitorral van a gond, amit holnap letesztelek egy másikkal de gondoltam még ma írok, hátha holnapra valami jó ötlettel tudtok előrukkolni, mert nekem gőzöm sincs mi lehet a baj, ha nem a monitor (ha pedig a monitor akkor k*rvára kilennék). Gépről még annyit kell tudni, hogy elég sok por "égett"/ragadt rá mindenre kb, egy darabig karban volt tartva de mivel esedékes az új config 2-3 hónap múlva ezért elmaradtak a dolgok, habár szeretném megtartani ezt a gépet is működőképes formában. Köszi a segítséget előre is.

Új hozzászólás Aktív témák