Új hozzászólás Aktív témák

  • Alg

    veterán

    Tegnap voltam egy hosszabb körre a 620-al, néhány gondolatmorzsa:

    A múlt heti gyengélkedés úgy tűnik tényleg a kialvatlanság miatt volt, most élveztem is, ment is.
    Annyiszor mondogattam hogy tudnék 2 órán belüli félmaratont, hát most megfutottam 1:59-re. És ennél még jobb is lehetett volna, ez olyan 155-ös átlagpulzussal ment, és a végén még teljesen lazán tudtam 5 percesre gyorsítani a tempót. Frissítés is csak annyi volt hogy kétszer ittam pár korty vizet.

    A 620 viszont megmakacsolta magát, az órán még láttam az edzés adatokat, elmentette a PB-ket is, de a számítógép nem ismert fel USB-n, az óra reboot után pedig eltűnt a fájl róla :O :((( PB-k viszont megmaradtak. Visszatettem 1-sec helyett smart recordingra, hátha a hosszú futás miatti sok adatpont kavart be neki. (WiFi-n nem próbáltam, lehet úgy sikerült volna szinkronizálni...)

    A másik érdekesség a race predictor, ami szerint 21:xx-es 5k, 45:xx 10k és 1:37-es félmaratont tudnék, na ez az amit nem hiszek el :DDD (főleg a félmaratont)

    "I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

Új hozzászólás Aktív témák