Új hozzászólás Aktív témák

  • jimpo

    aktív tag

    válasz Agony #58558 üzenetére

    BÚÉK minden futótársnak.

    Majd szintén Fenix 3 HR-ről tervezek váltani, jobban mondva ugrani a közeljövőben Fenix 6X Pro-ra esetleg Sapphire. Bár még gondolkodom a Fenix 6 Pro-n is.
    Nem tudom mennyire igaz a Fenix 6X-ek esetén a 60h üzemidő GPS-el, bár már az is elég ha nem 10%-ot merül egy óra futás alatt mint a Fenix 3 esetében.
    Agony ezzel kapcsolatban mi a tapasztalat?
    Nekem a térképes navigáció jönne a legjobban, mert akkor túrázás és terepfutás közben sem csak a telefonra hagyatkoznék.
    Ami esetemben egy POCO F2 Pro egyébként Xiaomi és van ápdét rendesen, most kapja majd meg a MIUI 13-at. Igaz nem napi használatban van, arra van egy Xiaomi Mi Max 3 már egy jó ideje, a POCO F2 Pro lesz majd az utód. Másfél éve meg is vettem, de még nem cseréltem. :B

    "LIVE TRACKING (Online nyomonkövetés)" szintén hasznos lehet,
    Baleset észleléskor sms küldés és Vészeseti sms küldés úgy szint.

    Illetve az "Edzés tervezés/vezetés" és a "Napi edzésjavaslat" is jó funkciónak tűnik.

    #58578 tomcica
    " En azt tanitom mindenkinek,itt nektek is,hogy tudjatok edzo nelkul boldogulni. "
    Ebben szintén hasznos társam lehet a Fenix 6X Pro?! :U
    Már ha nagyjából jól működik a dolog... :DDD

    Nagy célt nem tűztem ki idénre, na jó de. ;]
    A tavalyi 800+ km helyett idén 2000+ km-t fogok futni terveim szerint. Remélem nem lesz semmi akadálya. :K
    Igyekszem majd terepezni is, a felszerelés meg van. A Pegasus Trail 3 GTX jól vizsgázott, akárcsak a Pegasus 38 Shield
    Illetve most rendeltem egy Snowline Chainsen Trail csúszásgátlót, nem olcsó de jégen igen jól tud jönni. Ez a legkönnyebb a termékpalettán, 195g az L méret párban hivatalosan. :U

    Stryd Next Gen

Új hozzászólás Aktív témák