Új hozzászólás Aktív témák

  • Agony

    aktív tag

    válasz titetoyz #39140 üzenetére

    Én egyszer csináltam végig charitytől-beasting 2016-ban 4 versenyt, ami élménynek jó volt, de nem hiszem, hogy valaha is újra elkezdenék érdeklődni a Spartan iránt. Normál futamon indultam és nyilván a határba nem voltam egy dobogós eredményhez, de maga az élmény jó volt. Talán csak az vont le belőle, hogy a szervezés (legalábbis ezen a 4 futamon Visegrád, Tokaj, Reviste, Veszprém) kritikán aluli volt. Amikor pl. megmásztuk a "hegyet" jól átázott homokzsákokkal és visszaértünk lerakni őket, akkor láttuk, hogy már elengedik az akadályt a népnek, mert nincs elég zsák... Vagy amikor egy kb. 100 méter hosszú 1 méter magas csatornában kellett végig kúszni a törmelékben, látjuk hogy akiket rég lehagytunk előttünk futnak és kérdeztük mi a helyzet? Aztán mondják, hogy nagy volt a torlódás az akadálynál (alagút), ezért ki lehet hagyni. :D
    De a legjobb a sprint volt, ahol még gondoltam próbálom versenyként felfogni, aztán az első akadályra 20 percet kellett várni, így amit futottam, azt akár sétálhattam volna.

    Szerintem ez a Spartan egy marha jó marketinggel felhúzott pénzgyár lett. Több ezer induló, igencsak borsos nevezési díj, amiért cserébe kapsz egy banánt és (ha szerencséd van) vizet, amúgy meg önkéntesekkel lezavarják az egészet cserébe egy ingyen indulásért. :U

    Ennek már egyedül olyan szinten látom értelmét ahogy te is csináltad vagy elitbe, ahol biztosítják, hogy nem tart fel senki és tudod hozni a teljesítményed.

    Start with a whisper, end with a scream!

Új hozzászólás Aktív témák