Új hozzászólás Aktív témák

  • oxox

    addikt

    válasz Chuck Norris #35468 üzenetére

    + Corpuscle :R :R :R
    kis zselé elől hasznos lehet, mert alapvetően lábujhegyen járok...futásnál próbálok "görgetni", ahogy anno Bertán Pista atlétika edzőm tanitott :D

    Kinizsin eddig kétszer indultam, mindkétszer teljesen felkészületlenül...elsőnek 83,6km-nél adtuk fel (két nappal korábban szólt a cimbi, hogy nincs-e kedvem elkisérni...kedvelem a srácot elkisértem. 83,6-nál pecsételés volt, lefeküdt besavasodott, és mondta, hogy menjek egyedül tovább....még lett volna kb 7-8órám a 24órán belülre, de egyedül nem volt kedvem botorkálni a sötétben.
    másodjára meg Én voltam úgy vele, hogy nem hiányzik ez nekem (akkor feketén mentünk, mert már nem lehetett nevezni)

    azóta érkezett egy gyerkőc a családba, sok túra nem fog beleférni, és kinizsi buzergálja az agyam.
    iszkiri időben kinizsi előtt van?

    Tatai vár körbesétálás nem érdekel :) ...megyek törököt apritani úgy is májusban, ill. kirobbantani őket :) ott "sátrazunk" a vár mellett három napig :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Új hozzászólás Aktív témák