Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcica

    Topikgazda

    válasz stvnppp #3286 üzenetére

    Mindenkor kell 2 nyari cipo (egy gyors + egy hosszura) es 2 teli cipo.Amit hosszura hasznal az ember az mehet ugyanaz is,akkor lecsokken 3 par cipore.Szoval nekem mindig kell h legyen 3 par rendes cipom.Amikor egyik szetszakad v. elkopik akkor veszem az ujat.Altalaban evente minimum 2 uj cipo kell,ha jol megy a szezon van h 3 is.A Saucony Shadow Genesisem szetszakadt igy csereerett lett.A masik pluszz cipo meg azert,mert tudom fel evig ugy sem jutok fel Pestre.Most 4 cipom van + a Kinvara (az inkabb csak versenyre valo,mert edzesen gyorsan szetesik) be is vagyok biztositva egy jo idore,nyugodtan lehet az edzessel foglalkozni,nem kell azon aggodni mikor hullik szet valami.
    Ugye evi kb 4000km futasrol beszelunk +- 500km...enek fenyeben ez meg keves cipo is.Nyugaton elnek 2x ilyen surun cserelnem,de itt muszaj szetesesig,mert nem gyozne a kassza.

    aki hetente csak parszor fut es nem tul sokat annak megertem h nem kell evente csak 1-2x cipot venni...

    ja Ignition 2-ben futom a hosszukat en is 1000km biztos benne van,de meg mintha uj lenne,jol birja,talan elol a talpan latszik csak h onnan rugom el magam es oda is erkezem,szerintem meg 1000km-t tuti kibir

    ma kimentem a fiukkal de csak melegitettem igy 8km + a tornak,eleg is volt faj mindenem,a tobbiek mentek 5x 400m-t 75-80s koze,eros szel volt igy nem volt konnyu a 80-as sem latszott rajtuk,furcsa volt kivulrol vegignezni a sajat edzesem,de ez van...majd szepen fokozatosan

    There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

Új hozzászólás Aktív témák