Új hozzászólás Aktív témák

  • gombi01

    tag

    válasz Stauffenberg #12485 üzenetére

    (#12485) Stauffenberg:
    nem az óra hanem a pulzusmérő öv ami egy nagy fos.
    Az első szériás Polar műanyag öveket zavarta a nagyfesz, a későbbi szövetes pántosak meg koszolódtak ezért nem mértek rendesen, a bluetooth-os (nem az LTE) hamar lemerült, sorra mindet megútáltam.
    A mostani Polar állítólag jó, de már azt nem vettem meg.
    A Garmin prémium övét használom ami néha gondol egyet és bemér 10km kocogás után is (amikor már azt hiszed milyen jól megy) akkora baromságokat, hogy letépem magamról.(volt rá példa, hogy a tenyeremben volt és még mindig küldte a jelet...)
    A haverom Suunto öve dettó szar, ha hideg van az a baj ha meleg akkor az...
    Komolyan mondom simán belövetnék egy chip-et ami nyomja a pulzus adatokat ha lenne.

    Nem azt mondom, hogy nem használhatóak a mai övek, de a minden napos edzések 10-20% nál meghülyülnek. Csinálhatok akármit, zselé a mellkasra, vizesítés, öv kimosás, stb.. inkább zavaró a használata mint használható. Egyszer egyszer felrakom, de pár használat után felidegesít és megy vissza a polcra.

    még véletlenül sem leszólásból írom de, a polar m400-as GPS pontossága nem a legjobb, munkatársam most vette és szív vele sokat...cikk

    "Először megtanultam addig futni, amíg el nem fáradtam.Később bírtam tovább is." Muhammad Ali

Új hozzászólás Aktív témák