Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcica

    Topikgazda

    válasz kolosanyi #10295 üzenetére

    csak toldd neki, "mi baj lehet?!" :P en meg delelott mentem volna ki egy laza atmozgatora (a tegnapi resztavok utan gondoltam nem feszegetem) erre epp a regi atletak indultak ki futni 2 x 4.3km tempot,na mondom en ebbe most azonnal beszallok ;) az elsonel hagytam,hogy konnyu tempot diktaljanak,vegulis nem verseny ez,olyan 3.55-4perc kozott csurogtunk,beszelgettunk ketten elol,hatul ketten meg epp kenyelmesen,de azert mar csendben jottek,a leghatso pedig egy ifju sprinter volt,aki ki is allt 3km-nel mar odefele,a legzesen mar hallottuk,hogy nem boldog....feltavnal 2perc piheno es indultunk is visszafele,na mondom be vagyunk melegedve csinaljuk egy kis tuzijatekot,olyan 3.30-as 2km-t porgettem,ketten jottek,egy lemaradt es beallt 3.45 kornyekere,a ket bator szuszogasa mar horgesse fajult,igy mondtam,hogy a karonal atveheti valaki es vegyuk vissza,mert csunya vege lesz,ha innen meg rafeszitunk,at is vette az egyik kb 200m-t mentunk,de olyan lassan,hogy majdnem utolert bennunket a leszakadt ember,na mondom azert ne totyogjuk el,ha mar ilyen jol mentunk idaig :DDD 3.40 kornyekere felkapva visszavettem az iramot,az egyik leszakadt,a masik jott,de nagyon kemeny volt neki,szepen segitettem tulelni a kovetkezo 1km-t es a veget visszavettuk ugy,hogy ne essen szet teljesen a mozgasa...boldog volt,hogy vege is lett :K

    mivel az eros edzeseket szinte mindig magam futom,igy nagyon elveztem ezt a kis kozos munkat,regen futottam igy (a verseny az ugye egesz mas,az tul feszes ahhoz,hogy az ember igazan jol erezze magat)

    [ Szerkesztve ]

    There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

Új hozzászólás Aktív témák