Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    veterán

    válasz joghurt #4820 üzenetére

    ja a kicsi nekem a sajat meglevo garazsomhoz meg a parkolohelyekre beallashoz erzekelt ertelemben mondom hogy kicsi legyen :) nem belterben
    nem tervezek jelenleg valtast, egyelore jo az ion, de ugye ezt is 7 evesen vettem amikor mar sokan odzkodnak hogy szar regi, szoval amit majd (remeljuk csak) 3-4 ev mulva megveszek cserekent, annak mar most kint kell lennie a piacon [de addigra aka'r lehet hogy 2-en leszunk akkor meg jo a fortwo, ha nem akkor ezek valamelyike]
    Daciaban csak elol ultem, nem volt tobb ido akkor me'g a megjelenes koruli palyazatos korszakban, de mar a szerzodesi feltetelektol elment a kedvem hogy egyaltalan me'rlegeljek (azert a hatotav-nyeresegen kivul sok lett volna a felaldoznivalo az ion-hoz kepest, kizarolag azert ultem volna a't, hogy ujabb auto azonos hasznalati ido utan tobb maradvanyerteket adjon, na meg ne kelljen te'len a nem gyakori de elofordulo 64km utan azzal a 10km tartalekkal hazaerni, ami alatt mar idonkent beteknosozik)
    [de azert ha jonne pici tesla, azt nagyon megneznem, nerd vagyok vagy mi...]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák