Új hozzászólás Aktív témák

  • Bandit21

    addikt

    Olyan ez mint a nagycsaládos parkoló néhány áruház előtt.
    Hiába van 4 gyerekem és mindig a kocsiban legalább 2 gyerekülés csak akkor állok oda ha a kicsik velem vannak. Ha egyedül vagyok vagy épp a nagyobbakkal akkor megállok máshol.
    Másoknak ez a gratisz parkoló. Több gyerek nélküli áll ott mint ahányan gyerekkel.
    A legjobb hogy szerintem nem értik meg hogy nem az a jó benne hogy közel van a bejárathoz hanem hogy széles és ha a gyereknek hiába mondom hogy majd én nyítom az ajtót O fogja és ahogy megállunk ki tárja szélesre ha nem lenne ekkora a hely biztos a másik autót kapna el az ajtóval.

    Gondoltam már rá hogy írok a Tesconak hogy tegyék már át ezeket messzebbre a bejárattól mert én oda is szívesen elsetalok.

    Egy srác egyszer valami 2 üléses autóval jött a csajaval és állt meg mellettem és kérdezte miért nézek.
    Mondtam neki hogy gondoljon bele, ha az ilyenek miatt mint O nincs ilyen szép széles hely és távolabb állok meg a többi autó közt a szűk helyen mondjuk épp mellé legközelebb és a gyerekem hiába könyörgök neki rá nyitja az ajtót akkor is így fogja e gondolni hogy megérte?
    Pislogott hogy hát ez igaz.

    Az előbb irta valaki hogy töltő etikett. Szertiem nem csak az hiányzik itt hanem eleve az etikett minden szempontból.

    regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

Új hozzászólás Aktív témák