Új hozzászólás Aktív témák

  • r.levente75

    addikt

    Headset ügyben köszönöm mindenkinek. Egyenlőre nem működik. Két kontrollerem van mindkettőt próbáltam. Ha mindkettő rossz volna, az elég szerencsétlen volna. Két headsetet felváltva próbálgatom, de egyenlőre semmi. Én továbbra is hallok mindent és mindenkit, engem senki. Több emberrel is próbáltam, nem gondolnám, hogy mindegyiknél le lennék némitva.
    Ha rá van dugva a headset, akkor a settingben a headset mic természetesen be van kapcsolva, és alatta van három csúszka. Az első a headsetnek lenne a hangereje, ami maxon van, a második a headset chat mixer, ami a beszéd és a játék hangerő aránya, ez felesben van, és a harmadik a mic monitoring, ami nem tudom mi, de max alatt van egyel.
    A partyba kattintok, ott látom, hogy ki van velem partyba. A kis headset ikont kirakja, és itt tudom magam lenémítani is, ekkor az ikonom elsötétül, értelem szerüen ez is élő. Itt még van olyan, hogy party overlay ez on-ba van, a többi már a partyra magára vonatkozó beállítások.
    Sajna nem igazán értem, kezd kifogni rajtam, ez az elég egyszerűnek tűnő headsetes téma.

    Most néztem ha partyban vagyok valakivel és beszél, annak fehér keret van körbe, nekem nincs.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák