Új hozzászólás Aktív témák

  • Baltazár123

    senior tag

    válasz Viktoár #245098 üzenetére

    Legutóbb a marsos játékban lehetett gyűjteni egy keveset. Nagyobb eseményeknél bedobják majd, mint játékos csalogató. Éppenséggel belerakhatták volna a mostani maratonba is, de nem tették.Adhatnák BP tokenért is, hogy akinek már megvannak az értelmes tankok a listából, annak ne kelljen olyant megvenni, hogy fogyjanak a pontok, ami csak a port fogja a tartalékban, de nem valószínű. Néha a nagyobb eseményeknél beraknak pár száz alkatrészt, úgy látom ez lesz a módi.

    Egyébként én ránéztem a maratonra, csak az időpontot írtam fel, de nem néztem még a részleteket, illetve megnéztem most egy cc elemzést róla. A tank egy rakás sz.r, a maraton meg az valami egészen viccesen nehéz, 50 szakaszt megcsinálni ilyen rövid idő alatt? Részemről ki is hagyom, illetve a maratontól függetlenül gurulok párat, ahogy szoktam. Ha 20-as szintig el tudom vinni, akkor megveszem rá szabad xp-ért a fejlesztett jutalmakat, annyit nagyjából megér, úgyis hegyekben áll a szabad xp. Értem én, hogy kell a pénz nagyon, de ez már undorítóan időigényes kérés egy rakás sz.r tankért, hogy majd megvegyem a maradékot. Hát nem teszem :), amúgy is úgy tervezem, hogy semmihez közel fogok erre a játékra már költeni. Csak, ha valami nagy durranás tank jön, akkor esetleg. Ez nem az...

Új hozzászólás Aktív témák