Új hozzászólás Aktív témák

  • Roland-87

    aktív tag

    Érdekes dolgok vannak, pár éve változott a utcánk neve és az új lakcímkártyáról lemaradt a /A így most kettő ház van ugyanazon a címen, ma felhívtak a Telekomtól hogy nem tudják bekötni a netet mert tartozás van a házon, csak akkor ha fizetek 20 ezer biztosítékot, emiatt most csúszik a bekötés is. A gond az hogy ezen a házon semmilyen tartozás nincs de még csak hitele se senkinek aki itt lakik, ezt el is mondtam a hölgynek de nem tudott segíteni hogyan tudnám tisztázni ezt a dolgot. A szomszédnak tudomásom szerint több komoly tartozása is van ami miatt már több alkalommal kerestek minket de mindig átirányítottuk, viszont arra nem gondoltam hogy emiatt majd gondom lehet. Kérdeztem azt is honnan kapják ők ezeket az infókat vagy hol kellene nekem bejelentést tennem hogy rossz a nyilvántartás, azt sem értem miért nem azt nézik hogy a megrendelőnek vagy az azzal 1 ingatlanban élőknek van-e tartozása, mert nincs, a házon sincs semmilyen tartozás, ez így dühítő mert emiatt csúszik a bekötés, mivel csak a mai nappal indul a megrendelésem :W :W

Új hozzászólás Aktív témák