Új hozzászólás Aktív témák

  • tibi970307

    tag

    Sziasztok!

    Van ez az új Telekom kedvezmény, hogy ha 3 szolgáltatást veszel igénybe, akkor 25% kedvezmény jár. Ez a kedvezmény azon felül van, hogy ha több szolgáltatást veszek igénybe, akkor azok alapból olcsóbbak+akkor a 25% kedvezmény is jár? Nem tudok kiigazodni, mert ez a 25% új dolog, lehet az együtt több szolgáltatásra való kedvezményt meg fogják vonni?

    Még novemberben rendeltem Sat TV Super Családi HD-t, Netmánia XL-t, és alap digitális telefont. Sok telefonálás és levelezés után a mai napig nem kötötték még be, de a számlán most nézem, hogy február 23-tól már azt számlázták (így is annyit fizetek, mint eddig). Persze a késedelmes telepítés miatt a kötbért ígérték, ehelyett meg beaktiválják a tudtom nélkül a még nem teljesített megrendelést. Arra gondoltam, hogy váltani fogok IPTV-re, mivel olcsóbb (alapból ez lett volna, de a megrendelésnél valamit eltoltak, Sat TV-t láttak és visszahallgatták a megrendelést, azt állítják, hogy azt rendeltem, pedig tisztán emlékszem, hogy nem). Akkor ha ez kijön speciális kedvezményekkel, hűségkedvezménnyel, a 3 szolgáltatás 6700Ft-ra, ebből még lejönne 25%? Ezen kívül még mobil előfizetésből is 25%, de ez inkább a mobil topik.

Új hozzászólás Aktív témák