Új hozzászólás Aktív témák

  • Nooeca

    senior tag

    válasz dchard #66797 üzenetére

    Attól függ mi számít "messzinek".

    Az optikai hálózaton nincs probléma a bitráta emeléssel, a koax sem annyira gáz az új szabvány meg még segíthet rajta ugye, meg majd az optikásítás kivéve a végpontokat.

    Az ADSL a gond, de azokat is vagy vDSL-re húzzák vagy bizonyos esetekben cserélik optikával.

    Előbb utóbb eljutunk oda hogy garantáltan csak HD-t kapunk mindhárom boxnak, és ami elérhető lesz HD-ban az csak HD-ban nézhető (mármint SD-ben is, de a HD lenne csak lebutítva, nem külön SD csatorna) különdíj nélkül.

    Én úgy szoktam mondani hogy a világ úgy fejlődik (beleértve mindent a technológiákat az egészségügyet stb.) hogy minden év 2x-3x akkora ugrás, mint az előző év a mostani évhez.

    Nézzük meg hol voltak az okostelefonok pl. 2010-ben, vagy a mobilinternet és mi van most 2016-ban.
    2008-ban még az ADSL2+-t szerettük és az analógot is imádtuk (persze volt már más is, de akkor még jónak számított).

    Azóta eltelt 7 év (mivel 2016 szinte még csak most kezdődött), szóval van még előttünk 5 év 2020-ig, azaz biztos vagyok benne hogy lesznek itt még drasztikus változások.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák