Új hozzászólás Aktív témák

  • cs.david94

    tag

    Május 17-én írtam a telekomnak, hogy mégis lesz-e valamiféle fejlesztés itt kicsiny falunkban. Közel két hónap alatt, de válaszoltak. (még régebben írták hogy majd válaszolnak stb, de el is feledtem már)

    Korábban küldött levele alapján egyeztettünk illetékes munkatársainkkal, akiktől az alábbi visszajelzést kaptuk.

    Jelenleg sajnos nincs elindított fejlesztés xxx településen, ezért a most is igénybevett Otthoni internet szolgáltatástól nagyobb sávszélességű csomagot egyelőre a címen nem tudunk biztosítani. Számunkra is kellemetlen, ha Ügyfeleink igényeinek nem tudunk eleget tenni, de a címen a műszaki adottságok nem teszik lehetővé a 10 Mbit/s sebességtől nagyobb csomag biztosítását.

    Értesítjük azonban arról, hogy xxx településen a mobil lefedettségünk megfelelő, ezért a mobilinternet szolgáltatás megrendelését javasoljuk. Ahhoz, hogy a mobilinternetet használni tudja, a következő eszközök valamelyikére van szüksége.
    internetezésre alkalmas mobiltelefon
    notebook
    asztali gép
    modem
    mobilinternet csomag

    Internetezési szokásainak megfelelően választhat mobilinternet adatcsomagjaink közül melyeket ezen a linken tekinthet meg. Figyelmébe ajánljuk a Net&Roll S csomagot, ami 8 GB adatforgalmat biztosít havonta túlforgalmazási díj nélkül, melynek havidíja bruttó 4300 Ft. Ez a csomag 30 Mbit/s sebességet biztosít.

    Ajánljuk az elektronikus számla szolgáltatást is, mellyel kényelmesen kezelheti számláit az interneten keresztül, így nem kell többet bajlódnia a sárga csekkekkel, a számlaérkezésekről e-mail-ben tájékoztatjuk. A szolgáltatásról, ezen a linken talál részletes tájékoztatást.

    Reméljük, hogy válaszunkkal a segítségére lehettünk, és a jövőben is bizalommal fordul hozzánk. Kérdése, kérése esetén a továbbiakban is készséggel állunk rendelkezésére.

    Na de húzzák már az optikát, és én írtam hogy azt hallottam hogy vezeték nélkül fogják hozzánk eljuttatni a zinternetet. Közben az is kiderült hogy nem ez a rettenet(T) lesz a szolgáltató, hanem egy úgymond kis cég, a Z-net, így már csak azt várom hogy elkészüljenek, és le lesz mondva a net mindenképp, ne ajánlgassanak nekem 8 gigás mobilnetet, amivel még egy hétvégi sorozatigényemet se elégítem ki úgy hogy szombat-vasárnap dolgozok, csak esténként van rá időm, és nem is nézek sok sorozatot.
    Lényeg a lényeg, már látok valamilyen fényt az alagút végén, igaz halványan, de látok.

Új hozzászólás Aktív témák