Új hozzászólás Aktív témák

  • Huroq

    senior tag

    válasz norti #49827 üzenetére

    Sajnos küzdök az ügyintézőkkel ez ügyben. Eddig azt állították miért nem fizetek bankkártyával az azonnal megérkezik (eddig is azzal fizettem). Most már elnézésemet kérik amiért félretájékoztattak ők a csoportos beszedési megbízásra gondoltak. Azt se tudják mit beszélnek. A távszámlájuk szerint a számla fizetve van pénteki nap szerint, de az ügyintéző hölgy folyamatosan azt hajtogatja, hogy 1-2 nap az átutalás megérkezése. :) De könyörgöm ez bankkártyás fizetés én ott azonnal fizetek. Van róla visszaigazolás is, hogy fizetve. Illetve most utána olvasgattam bár így sem pontosak az információim, hogy bankkártyás fizetés esetén a teljesítés dátuma a fizetés időpontja. Egy ilyet találtam csak: "A számviteli törvény (Szt.) előírása szerint a gazdasági eseményeket azok teljesítési időpontjával kell könyvelni (165. §)." A biztosítónál is ha bankkártyával fizetek, szépen írják is, hogy 2-3 munkanap az átfutási idő, de a befizetés a mai nappal kerül könyvelésre. Úgyhogy most vagy csak szívóznak velem, vagy tényleg ennyire tájékozatlan vagyok, bár jó ideje mindent így fizetek és efféle kifogással sosem találkoztam. :)

    (#49828) Sofian
    Nekem is eddig így rémlett.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák